Долю золотих медалей вирішить матч «Ужгород» – «Дийдо»

Цікава ситуація склалася в чемпіонаті Закарпатської області за тур до завершення. На медалі претендують уже тільки три команди: «Ужгород», «Дийдо», «Севлюш» – причому дві з них можуть стати золотими призерами, всі троє – завоювати срібло, дві команди можуть піти на зимові канікули з бронзовими медалями.

Упродовж 21-го туру на вершині турнірної таблиці перебували «Ужгород», «Бийгань», «Мукачево», «Дийдо». У турах відмінно грали «Бийгань», «Ужгород», «Оболонь», «Севлюш», «Берегово», «Дийдо». І ось залишається один тур.

Зрозуміло, що «золотого» матчу вже не буде. Долю золотих медалей вирішить матч «Ужгород» – «Дийдо». Ці дві команди – кращі у сезоні. Уперше вони зустрілися у фіналі Зимової першості області. Тоді головний приз дістався «Дийдо». Вдруге – у фіналі Кубка Закарпатської області. Тут перемога дісталася ужгородським футболістам. У першому матчі чемпіонату області перемогли футболісти «Дийдо». І ось фінішна пряма чемпіонату, і знову все вирішується в протистоянні «Ужгорода» і «Дийдо».

Такий перебіг подій не зміг би передбачити ніхто, але це дає підстави зробити висновок, що саме «Ужгород» і «Дийдо» – найстабільніші команди 2015 року. Команди різні за стилем гри, але стабільні.

«Ужгород» тренує один із найдосвідченіших тренерів Закарпаття Михайло Іваниця. І це правда. «Дийдо» – маловідомий широкій аудиторії Іштван Гіді. Сьогодні наставник «Дийдо» довів роботою, що він – фахівець високого рівня.

Що цікаво: обидва клуби – новачки чемпіонату області сезону 2015 року. Тут потрібно віддати належне цим людям, які зуміли організувати роботу, мобілізувати потенціал, зацікавити глядацьку аудиторію. Нині матчі в Ужгороді й Дідові – це справжнє свято. На стадіон приходить більше тисячі уболівальників. У дуже складний період життя країни ці команди приносять людям радість. Хто б з них не став чемпіоном, але найголовніше завдання вони виконали.

У неділю, 8 листопада, запрошуємо уболівальників відвідати ужгородський стадіон «Автомобіліст», де ми дізнаємося ім’я нового чемпіона області серед аматорських команд Чемпіонату області. Початок матчу о 15:00.

Степан Селменський, “Спорт тайм”


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,