6 нагород привезли з Чернівців закарпатські таеквондисти

31 жовтня по 1 листопада, у Чернівцях відбувся відкритий Кубок України з Таеквон-До ІТФ.

У змаганнях взяли участь 480 учасників з 11 областей України і команди з Молдови. Закарпатську область представляли 6 спортсменів з міста Ужгорода. Взагалом змагання для нашої команди  видались вдалими, кожний спортсмен привіз додому нагороду і гідно представили Закарпатську область на Кубку України в Чернівцях, та показали високий рівень підготовки, про що свідчить наступні результати:

Із 6 спортсменів  2- перших, 2- других та 2- третіх місць. А саме:

У ваговій категорії 30 кг серед дівчаток 8-10 років нашу область представляли  Королович Дарина та Баранова Софія. Дівчата показали високий рівень підготовки, і подолавши всіх своїх суперниць, у фіналі 1-2 сходинку п’єдесталу розділили між собою, де Володарем Кубку України стала Королович Дарина, а її співклубниця Баранова Софія зайняла 2 місце.

У ваговій категорії 30 кг серед хлопців 11-12 років Путрашик Володимир зайняв 1 місце та став Володарем Кубку України.

У ваговій категорії 28 кг 8-10 років наш краянин Сембер Станіслав провів 5 поєдинків, де у рівному фінальному бою за розбіжним рішенням суддів поступився своєму суперникові, та зайняв 2 місце Кубку України.

У категорії 32 кг 8-10 років Василь Бурдай провів 3 поєдинки та зайняв 3 місце ставши бронзовим призером Кубку України.

Також бронзовим призером  Кубку України в ваговій категорії 56 кг серед юніорів 15-17 років став Дмитро Рябінчак.

Всі спортсмени представляють спортивний клуб таеквон-до і кікбоксингу “KOROLOVYCH TEAM» з міста Ужгород, та тренуються під керівництвом тренера Владислава Короловича.


, , , , , , , ,