Стартував «Кубок Федерації» Берегівського району

В суботу 31 жовтня на стадіонах Чопівка та Кідьош стартував третій в історії району «Кубок Федерації».

Першою неприємністю даного турніру, є відмова ФК «Запсонь» від участі. Тому гра між ними і ФК «Артос» Гать не відбулася. Всі інші ігри пройшли цікаво і напружено.

В зоні «А» на стадіоні Чопівка берегівська «Зірка» доволі легко переграла футболістів з Батьова 3:0. Перший тайм пройшов в рівній боротьбі і результат 0:0. В другому берегівські футболісти додали, а футболісти з Батьова підсіли фізично. На 60 хвилині Олександр Куранов головою відкрив рахунок. Через сім хвилин Максим Печерський з пенальті його подвоїв. А крапку на 80 хвилині поставив Чобо Рішко.

Напруженими були ігри в зоні «В», які проходили в Кідьоші. Першими на поле вийшли непримиримі суперники місцевий ФК «Кідьош» та ФК «Талісман» з сусідніх Великих Берегів. В цьому сезоні, ці колективи два рази зустрічалися в чемпіонаті одна нічия і перемога великобережців. До цього турніру Кідьош підійшов зібранішим, до команди влилася ціла когорта чемпіонів району футболістів бадалівського «Фенікса», який участі в даному турнірі не бере. Гру обидві команди розпочали обережно. Зосереджуючи увагу на грі в захисті. Потім обмінялися гострими випадами в атаці, які завершилися без голів. На 35 – ій хвилині штрафний з 17 – ти метрів, Гергель Горват скористався помилкою в стінці Кідьоша і відкрив рахунок. За кілька хвилин Іван Сойма зрівняв його. Перша половина так і завершилася внічию 1:1. В другому таймі великобережці організували кілька швидких атак і Чобо Копор на 50 – ій хвилині повів «Талісман» вперед. Досвідчений Бейло Салаї знову вирівняв рахунок. Гра ставала дедалі напруженішою і нервовою. Кожен прагнув перемоги, яку на 80 – ій хвилині забезпечив «Талісману» Саболч Ач забивши красень гол з 35 – ти метрів під поперечину. Таким чином великобережці здобули важку, але важливу перемогу 3:2 – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на БРФФСТАРТУВАВ «КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ».

Не менш цікавим вийшла гра між ФК «Велика Бийгань» та ФК «Ремети – Гела». З перших хвилин ініціативою заволоділи футболісти з Великої Бийгані. Вони більш контролювали м’яч і частіше погрожували воротам Валентина Гецка. На 20 – ій хвилині рахунок відкрив Пейтер Буда і великобийганці повели в рахунку. В другій половині Йосип Югас забив другий гол в ворота суперників. Здавалося за такої переваги Велика Бийгань легко отримає перемогу. Після двох пропущених голів футболісти «Ремети – Гела» почали переходити від захисту до атаки. На допомогу лінії атаки стали приходити захисники Михайло Лобацевич та Віталій Маргітич. Не без їх допомоги Микола Міщенко на 70 – ій хвилині головою скоротив рахунок, а на 80 – ій його зрівняв.

Зона «А» стадіон Чопівка
12:00 ФК «Запсонь» – ФК «Артос» Гать -/+
14:00 ФК «Зірка» Берегово – ФК «Батьово» 3-0

Зона «В» стадіон с. Кідьош
12:00 ФК «В. Бийгань» – ФК «Ремети» 2-2
14:00 ФК «Талісман» В. Береги – ФК «Кідьош» 3-2


, , , , , , , , , , , , , , ,