БК «Ужгород-УжНУ» зазнав поразки від «Вамбуду»

БК «Ужгород-УжНУ» зіграв чергові матчі чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд у Західній зоні першої ліги. Удома закарпатці приймали івано-франківський «Вамбуд».
Те, що зустрічі складатимуться важко для господарів, уже показав перший двобій. В упертій боротьбі підопічні Олександра Зубковського поступилися галичанам у стартовому відрізку поєдинку – 18:20. Друга чверть завдяки помилках при передачі м’яча під щитом суперника й нещільним захисним редутам відгунулася поразкою ще відчутніше – 13:27.

Одразу після великої перерви ужгородські «беківці» заграли агресивніше й здійснили відчайдушну спробу наздогнати «Вамбуд». Відтак 24:11 після третього тайму й прийнятні 55:58 перед заключним відрізком матчу. Однак чергові помилки при передачах, неточність при виконанні кидків та психологічний тиск результату з відставанням на кілька очок далися взнаки, і «Ужгород-УжНУ» у підсумку зазнав поразки – 72:81.

Після матчу наставник закарпатської команди О.Зубковський зазначив, що його команда дещо «ослабла». Особливо їй не вистачає гравців задньої лінії. Один баскетболіст пішов до вищої ліги, два мають ушкодження й теж не можуть допомогти. Це й дається взнаки. Незважаючи на кадрові проблеми, у другій половині обох ігор ужгородці зуміли дати бій досвідченому суперникові. За місяць ситуація повинна дещо виправитися, коли у стрій повернуться травмовані. 14 -15 листопада в Кам’янці-Подільському ужгородська команда зіграє чергові матчі. Місцевий колектив підсилився двома гравцями з Рівного і хоч не має зірок, але в цілому досить рівний за складом. Очікуються хороші поєдинки.

Володимир Тарасюк


, , , , , , , , , ,