Родич: Я радий, що став гравцем ужгородської Говерли

Новобранець “Говерли” Іван Родич в інтерв’ю “Футболу 24” розповів про свої перші враження від ужгородської команди.

– Іван, як вийшло, що довгий час ти був поза увагою?
– Так буває. Після укладення контракту з київським “Арсеналом”, команда через деякий час припинила своє існування. Багато гравців, в т.ч. і я опинилися в патовій ситуації, тобто без команд і з незрозумілим майбутнім. Але все, що не робиться, робиться на краще …

– З усього видно ти вірив в успіх?
– Спортсмену без віри в краще і в самого себе ніяк не можна. Я постійно тренувався, підтримував форму, і ось я в ужгородській “Говерлі”! Безумовно, я радий, що став гравцем ужгородської команди.

– Конкуренції в лінії атаки не боїшся?
– Рівень конкуренції в даний час – дуже гарна якість. Мені чудово відомо, що в Ужгороді грають сильні нападники – Максим Шацьких, Сергій Кузнецов, Максим Фещук, є молоді перспективні хлопці. На мій погляд, конкуренція йде тільки на користь команді, так має бути. Моя задача тренуватися і своєю грою доводити тренеру свою професійну спроможність, а не боятися конкурувати з іншими гравцями.

– Як прийняли в новій команді?
– Люди тут хороші. І керівництво, і працівники клубу з футболістами прийняли мене тут добре. Все як ви говорите: “Ласкаво просимо!”. У мене немає ніяких проблем. Сподіваюся залишитися тут надовго. Мені подобається в Україні, і Ужгород справив на мене позитивне враження. Красивий, з чистим гірським повітрям місто.

– У “Говерли” високі завдання?
– Так. Виходити на поле і показувати максимальні результати.

– З ким із футболістів був знайомий до переїзду в закарпатський клуб?
– З багатьма, т.к. наші шляхи перетиналися на футбольних полях.

– У складі “канонірів” ти так і не зіграв, а що можеш сказати про луганському періоді кар’єри?
– Від перебування у “Зорі” у мене залишилися найкращі враження. В Луганську я здружився з Гнатовичем, Любеновичем, Сантіні й яка перейшла в російський Краснодар ШУНІЧ. З хлопцями я постійно на зв’язку. “Зоря” – перспективна команда і, незважаючи на тимчасові труднощі, зуміє показувати хороший футбол і добиватися гідних результатів.