Карпати вдруге переграли миколаївський Реал 34:16

Сьогодні відбулась повторна зустріч між ужгородськими Карпатами та миколаївським Реалом в рамках 4-го туру жіночої Суперліги.

Протягом всього матчу ужгородки вели в рахунку, непогано оборонялись та активно йшли вперед. Але не все вдавалось в атаці. Дівчата часто помилялись під час виходів сам-на-сам. На цьому акцентував і президент клубу Олександр Ледида.
«Ми часто провалюємось в захисті та не реалізовуємо виходи один-на-один. Якщо ми хочемо виходити на європейський рівень гри, то ці огріхи потрібно ліквідовувати. Але це вже завдання тренерського складу», -сказав він.

Гравчині «Реалу» були більш мотивованими, активніше йшли вперед, проте досвід гравців «Карпат» завадив їм бодай наблизитись до них. В підсумку – 34:16 на користь господарів – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на ГК Карпати.

Самі ж гравці «Карпат» усвідомлюють, що протягом цих двох ігор вони допустили багато помилок, які потрібно виправляти у процесі підготовки до наступного матчу з львівською «Галичанкою».

Карпати – Реал 34:16 (17:9)

Карпати:Яблонська, Воронько, Шмітко; Кот 5, Кильч 5, Готра 5, Мигович 4, Косик 3, Цубина 3, Воронова 3, Каганець 3, Мелекесцева 1, Лєбєдєва 1, Лезінська 1, Компанієць, Чундак.

Реал: Нікіфорук, Сінаєвська; Аксьонова 5, Тріфонова 4, Бабій 1, Андреєва 1, Донець 1, Наімі 1, Сторожук 1, Мостова 1, Черв’якова 1.


, , , , , , , ,