На Кубку України мукачівські каратисти показали чудовий результат

17-18 жовтня в Дніпродзержинську пройшов Кубок України з кіокушин-кан карате-до у розділі «куміте» та «ката» серед дітей, юніорів та дорослих.

Ці змагання стали завершальними у сезоні 2015 року, і всі команди максимально відповідально підійшли до відбору спортсменів для участі у турнірі, адже він є одним із етапів формування збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи наступного року.

Оскільки цей етап відбору передбачає участь найсильніших спортсменів України з кіокушин-кан карате, тож саме у Дніпродзержинську розгорнулася найзапекліша боротьба. Але спортсмени Мукачівського клубу кіокушин-кан карате-до (тренер- Матьковскі Сергій, 1-дан) виглядали в цій боротьбі дуже і дуже достойно.

Мукачівщину представляла збірна МК «Яструб», яка довела, що вона команда №1 в Закарпатській області.

Вісім наших спортсмени з честю вибороли собі місця у головному фіналі, кожен у своїй категорії, тріумфально перемігши у попередніх поєдинках, не залишивши жодного шансу конкурентам. Ще двоє у надзвичайно важких поєдинках пробилися до півфіналів, в яких гідно здолали своїх суперників.

Стовідсоткова реалізація виступів – це той результат, до якого команда планомірно ішла протягом всього року. 10 спортсменів –10 медалей. З них: 5 – золотих нагород (Матьковскі Сергій, Маслов Єгор, Євтушенко Максим, Русин Юрій, Ватага Даніїл), 3 срібла (Попович Іван, Дяків Сергій, Попович Андрій) та дві бронзи (Бисага Юрій, Яцура Станіслав – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на Мукачево.net

У черговий раз свою майстерність довів на татамі молодий тренер,який є не тільки наставником, но і авторитетним першокласним спортсменом ставши також володарем Кубка України.

З нетерпінням чекаємо рішення тренерської ради Всеукраїнської Федерації Кіокушин-кан карате-до, яка визначить учасників Чемпіонату Європи, та щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом! Бажаємо, щоб всі наступні старти спортивного сезону 2016 року були такими ж вдалими!

p_134395_1_gallerybig


, , , , , , , ,