На Закарпатті відбувся фестиваль “Карпати Трофі – 2015”

Їзда по болотах та непролазних чагарниках для них не просто улюблений вид відпочинку. Для учасників щорічних трофі змагань – це спосіб життя.

У ці вихідні в Свалявському районі на Закарпатті екстремали вражали своїм умінням долати перешкоди. Підсолоджував змагання дощ, який робив ями з багнюкою ще глибшими, гірські схили – неприступнішими.

Понад 25 екіпажів з різних куточків України випробовували потужність та витривалість своїх джипів. У таких змаганнях найголовніше «взяти точки» – це своєрідний орієнтир, біля якого мали фотографуватися учасники. День і ніч, без сну і відпочинку джипери й квадроциклісти та кросовери шукали в горах десятки контрольних пунктів, там відмічалися і мчали до фінішу.

На цих змаганнях завдання виявилися нелегкими, кажуть учасники. Особливо важко було долати вологі підйоми біля потічків. Таких тут багато. Зате враження від краси місцевих гір – незабутні. Такої по-особливому гарної природи більше не бачили ніде, зазначили учасники.

У змаганнях були дві категорії учасників: «туристи» – це ті хто тільки опановує такі подорожі по горах та дізнаються про властивості автомобіля, і «екстремали» – про яких багато говорити не варто.

У таких змаганнях важливо все – навички, спорядження та вміти логічно думати про трасу. А якщо не володіти цим всім, стаються такі ситуації, як перевернутий джип, пробите колесо або зірвана лебідка, що призводить до неможливості далі долати перешкоди і захоплювати точки.

Крім нічного 24-годинного трофі нон стоп влаштували і швидкісний тріал-заїзд. Траса влаштувала багато сюрпризів водіям.

Переможці цьогорічного фестивалю «Карпати Трофі – 2015» вражені змаганнями, адже тут маршрут не стільки складний був скільки технічний, та і погода вносила свої корективи.

Зі слів організаторів, цього року це був останній фестиваль, але вже весною учасників чекає багато сюрпризів.

Краще оснащений джип легше долає бездоріжжя, переконують справжні чоловіки. Найазартніші джипери посилюють кузов та агрегати, встановлюють потужні двигуни, професійну лебідку, спортивну підвіску, спеціальні диски та гуму на колеса. Кожен екіпаж обладнаний GPS-приймальником. Такий тюнинг коштує десятки тисяч доларів і залежить від фантазії конструктора.

Чоловіки-екстремали переконані – без зухвалості й авантюризму, без екстриму й небезпеки їхнє життя втрачає барви. Тому з поганими враженнями та настроєм ніхто не залишився, адже цей фестиваль не тільки для змагань, але й для того щоб познайомитися із однодумцями з різних куточків України.

М-студіо


, , , , , , , , , ,