У Берегові відбувся міжнародний матч за участі депутатів парламенту Угорщини

У суботу відбувся міжнародний товариський матч між депутатами міської та районної рад Берегівщини та збірною народних обранців парламенту Угорщини.

На гру, зокрема, завітали Йожеф Сейлер, колишній голкіпер Ференцвароша, Шандор Варга, агент ФІФА, а також організатор матчу 1990 р. між футбольними клубами «Глобус» (Берегово) та «Ференцварош» Золтан Модьор. Тож, саме у 25-річний ювілей легендарної зустрічі було вирішено організувати у нашому місті футбольний поєдинок.

«Під час відкриття матчу я висловив сподівання, що такі ігри будуть систематичними і нас запросять зіграти на «Групама Арені» у Ференцвароші. Сама гра проходила у дуже дружній атмосфері, тож у підсумку переможця виявлено не було. Незважаючи на нічию, глядачам було на що подивитися, адже вони побачили аж8 яскравих голів, а загальний результат – 4:4. Після закінчення поєдинку усі учасники гри та гості мали змогу подивитися унікальне відео про матч 1990 р. у Берегові», — повідомляється на сторінці міського голови Золтана Бабяка у мережі Фейсбук.


, , , , , , , , , ,