Стадіон “Спартак” поповнився ще одним футбольним полем

Сьогодні, 20 жовтня, відбулось урочисте відкриття другого стандартного поля, на якому були пристуні представники влади краю.

Вони зробили свій вагомий вклад у будівництво футбольного поля. З вітальним словом виступили голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, депутат облради Іван Качур та начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан. Директор СДЮШОР Вадим Дьордь вручив подяки Володимиру Чубірко, Віталію Ерфану, а також колишньому та чинному головам ФФЗ Андрію Гаваші та Івану Дурану за значний внесок у розвиток дитячого футболу на Закарпатті.

Всім віковим категоріям, що займаються у футбольній школі подарували комплект спортивного інвентарю – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на Управління молоді та спорту.

Щодо самого футбольного поля, то його розмір буде 46х84. Наразі стан газону не надто хороший, але вже зовсім скоро його можна буде використовувати за призначенням.

Як зазначає директор СДЮШОР, на новому футбольному полі тренуватимуться, а також гратимуть у Чемпіонаті України молодші та середні вікові групи. Воно буде повністю придатним для гри вже навесні. Налаштований тут, також, автополив, а незабаром будуть збудовані роздягальні, душові та сауни, аби футболісти могли відновлюватися після важких навантажень.


, , , , , , , , ,