Всеукраїнські змагання з дзюдо відбулись у Іршаві

Минулих вихідних районний будинок культури в Іршаві вже втретє приймав учасників Всеукраїнського турніру з боротьби дзюдо.

194 спортсмени на цей раз зібралися на Іршавщині, щоб вибороти звання кращих – це команди Київ 1, 2, 3, Львів 1, 2, 3, Калуші, Івано-Франківська, Дрогобича, Ужгорода 1, 2, 3 та Іршави у віковій категорії 2003-2004, 2005-2006, 2008-2009 р.н.

Головний суддя змагань – Руслан Перета з Івано-Франківська – національна категорія, головний секретар – Юрій Куліш з Ужгорода, судді: Тетяна Гаврілова – Львів, національна категорія; Євген Куропятніков – Київ, національна категорія; Роман Шуміло – Львів, національна категорія.

В результаті напружених поєдинків переможцями та призерами стали:

2008-2009 р.н.

у ваговій категорії 20 кг:

1. Валентин Румянцев – Іршава

2. Олександр Лендел – Іршава

3. Мар’яна Румянцева – Іршава

у ваговій категорії 25 кг:

1. Станіслав Павлище – Іршава

2. Сергій Лендел – Іршава

3. Артем Куцик – Іршава

1999-2001 р.н. дівчата:

1. Катерина Джус – Київ

2. Ельвіра Попович – Іршава

3. Василина Лоїк – Київ

2005-2006 р.н.

у ваговій категорії 30 кг:

1. Руслан Бойко – Івано-Франківськ

2. Максим Купецький – Львів

3. Богдан Газняк – Львів

 у ваговій категорії 32 кг:

1. Даніїл Федорік – Львів

2. Олександр Задорожний – Калуш

3. Олександр Бровді – Іршава

у ваговій категорії 36 кг:

1. Руслан Магомед – Івано-Франківськ

2. Богдан Гринишин – Івано-Франківськ

3. Володимир Капустей – Ужгород

у ваговій категорії 40 кг:

1. Михайло Білуха – Львів

2. Назар Скавронській – Львів

3. Василь Капустей – Ужгород

2003-2004 р.н.

у ваговій категорії 30 кг:

1. Юрій Поляк – Ужгород

2. Микола Шеремет – Ужгород

3. Тарас Федишин – Калуш

у ваговій категорії 34 кг:

1. Владислав Леонтьєв – Київ

2. Філіп Мударенко – Київ

3. Віталій Ластівка – Іршава

у ваговій категорії 38 кг:

1. Михаїл Опякін – Ужгород

2. Семен Новосад – Львів

3. Станіслав Грищик – Ужгород

 у ваговій категорії 42 кг:

1. Олександр Микуланинець – Ужгород

2. Сергій Уліцкіх – Київ

3. Валентин Ешек – Іршава

у ваговій категорії 44 кг:

1. Віталій Кравцов – Івано-Франківськ

2. Олег Синюта – Дрогобич

3. Матвій Карабиньош – Іршава

у ваговій категорії 46 кг:

1. Олександр Галас – Ужгород

2. Андрій Хоміч – Київ

3.Станіслав Буліна – Ужгород

у ваговій категорії 50 кг:

1. Сергій Пелешок – Дрогобич

2. Богдан Коваль – Львів

3. Богдан Матіко – Іршава

у ваговій категорії + 50 кг:

1. Андрій Медведь – Львів

2. Володимир Поляков – Львів

3. Артем Гричан – Львів

2005-2006 р.н.

у ваговій категорії 27 кг:

1. Андрій Камінській – Ужгород

2. Василь Матіко – Іршава

3. Віктор Станко – Іршава

у ваговій категорії + 44 кг:

1. Святослав Дєлікат – Калуш

2. Олег Гуменко – Львів

3. Олександр Карабиньош -Іршава

Всі переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та вимпелами організаторів змагань.


, , , , , , ,