Підсумки ігор чемпіонату області у вищій лізі

Вся футбольна громадськість краю з нетерпінням очікувала старт другої частини футбольного чемпіонату області.

Ось і настав цей час, коли Ми знову триматимемо Вас у курсі всіх футбольних подій на Закарпатті.

ФК «Середнє» Середнє – ФК «Севлюш» Виноградів 0:0

Центральний матч в 11 турі завершився нічиєю, якою «Севлюш» мав би бути повністю задоволений. «Середнє» з новачками на деяких позиціях намагалось взламати оборону виноградівців та це їм не вдалось і тим самим вони перервали свою вдалу виграшну серію з цим суперником. Після перемоги над «Поляною» і мирової у Середньому у «Севлюша» залишаються ігри з командами з нижньої частини турнірної таблиці і вони ще можуть наздогнати трійку лідерів.

ФК «Поляна» Поляна – ФК «Боржава» Довге 1:0

Не дивлячись на те, що лідер довжанців Кузьма на футбольних канікулах перейшов до стану «Середнього», «Боржава» зуміла дати бій лідеру чемпіонату на його ж полі.

«Поляна» також позбулась грізного тандему Реплюк-Гегедош, який вирішував результати багатьох матчів у цьому чемпіонаті. Мінімальна перемога свалявців збільшила відрив від головного переслідувача – «Середнього» до 8 пунктів.

ФК «Карпати» Воловець – ФК «Оболонь» Хуст 0:3 

Хустяни продовжують тримати удар і на цей раз вони здобувають перемогу на виїзді у Волівці. Зароблені 3 бали зрівнюють їх з ФК «Середнє», але за рахунок кращої різниці м’ячів пивовари поки треті. «Карпати» продовжують замикати останнє місце турнірки.

Вже у наступному турі нас очікує цікава дуель між оболонцями та ФК «Поляна».

ФК «Бужора» Іршава – ДЮФК «Мукачево» 4:0

Іршавцям вдалось реабілітуватись за поразку у першому колі – 2:0. Тим самим, вони вийшли на п’яту сходинку турнірної таблиці. Обійшовши все теж Мукачево та сусідів з Іршавського району ФК «Довге».

Підопічні Михайла Рацина забили чотири сухих м’ячів, а мукачівці напевно пріоритет роблять на ДЮФЛ України, де вони пробились до вищої ліги.

У наступному турі іршавці поїдуть до виноградівського «Севлюша», а ДЮФК прийматиме вдома волівецькі «Карпати».

Джерело