“Говерла” може отримати нового інвестора і переїхати до Львова

Ужгородська Говерла може передислокуватися до Львова.

Керівництво ужгородців веде переговори з зарубіжними інвесторами про продаж клубу.

У “Говерли” може з’явитися новий господар. Керівництво ужгородців веде переговори із зарубіжними покупцями про можливий продаж клубу. Якщо у “Говерли” з’явиться новий інвестор, то клуб, швидше за все, переїде до Львова. У переговорах бере участь легендарний український футболіст і тренер Олег Лужний (з боку нових потенційних покупців).

Закордонні інвестори розглядали варіант з придбанням львівських “Карпат” і навіть вступали в переговори з президентом клубу Петром Димінським, але до спільного знаменника не прийшли.

За даними MatchDay, керівництво “Говерли” готове продати клуб за кілька мільйонів доларів, проте на нових інвесторів ляжуть зобов’язання з погашення боргів перед колишніми футболістами і тренерами команди.

Відзначимо, що про фінансові проблеми ужгородців давно відомо. У клубу існує значна заборгованість перед гравцями і тренерським штабом, а зовсім недавно стало відомо, що Палата з вирішення суперечок ФІФА покарала “Говерлу” забороною на трансфери на два майбутніх трансферних вікна за розірвання контракту без поважної причини в захищений період з румунським нападаючим Маріусом Нікулае. До того ж, як повідомлялося, раніше клуб без поважної причини розірвав угоди з Разваном Кочішем, Армоні Іканде і Дам’єном Ле Таллеком.


, , , , , , , , , , ,