Ужгородські “Лісоруби” виграли чемпіонат України з американського футболу

У Києві відбувся фінальний матч чемпіонату України з американського футболу. Зустрічалися київські «Бандити» та «Лісоруби» з Ужгорода. Перемогу у матчі здобули і гості з рахунком 34:21.

Суперники по фіналу двічі зустрічалися в рамках регулярного сезону. У середині травня «Бандити» перемогли з рахунком 55:27, а в кінці червня «Лісоруби» взяли реванш – 26:18.

На шляху до фіналу обом командам в плей-офф довелося обіграти київські колективи – «Бандити» перемогли «Слов’ян» з рахунком 22:18, а «Лісоруби» обіграли «Бульдогів» – 41:19.

Перший розіграш у фінальному матчі призвів до помилки з боку «Бандитів» на спецкомандах, в результаті чого володіння м’ячем поблизу до чужої заліковій зоні перейшло до «Лісорубів». Цей вдалий початок задав темп всієї гри команді з Ужгорода, яка до закінчення першої половини вела з солідною перевагою – 27:7.

По грі у складі «Лісорубів» особливо виділявся ресивер-легіонер Трой Райс (#7), який показав здатність поодинці протистояти одразу декільком захисникам «Бандитів». Обидві команди демонстрували видовищну гру в пас протягом всього матчу, правда, не обходилося і без численних помилок – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на firstandgoal.

Таким чином, дворазові чемпіони України і фаворити сезону «Бандити» віддали корону «Лісорубам».

Пропонуємо Вам переглянути повтор поєдинку.


, , , , , , , , ,