Карпати вдруге переграли Дніпрянку

Переконлива перемога ужгородської команди знову порадувала вболівальників закарпатської дружини, 27:19.

Сьогодні ужгородки розпочали впевненіше ніж вчора, про свідчить перша десятихвилинка, яку Карпати вели, 5:2. Голи від Кот і Мигович вивели ужгородок вперед, хоча і до того часу було багато нереалізованих моментів, які могли б збільшити перевагу в рахунку.

Далі веселіше, Кильч, Лезінська та Лєбєдєва своїми голами збільшували комфортне відставання від суперниць, а вдалі дії голкіпера карпатівок, Ірини Яблонської-Бобаль, навіювали думку про беззаперечну перемогу Карпат. Вже на 22-ій хвилині гри рахунок був 11:6, а завершилась перша половина 15:9 – передає Закарпаття Спортивне
з посиланням на ГК Карпати.

В другій половині гри “піранії” відзначились першими, проте вже за десять хвилин перевага ужгородок сягнула дев’яти голів, 19:10. Мигович, Кот та Лезінська вдало реалізовували свої моменти.

Останні двадцять хвилин гри херсонки намагались полоскотати нерви захисту карпатівок, проте наздогнати їх було важко. В складі Дніпрянки найактивнішою була Савченко Кароліна, яка за останню “десятихвилинку” відзначилась тричі, але це не завадило “Карпатам” перемогти на домашній арені.

Карпати – Дніпрянка 27:19 (15:9)

Карпати: Яблонська, Воронько, Шмітко; Кот 6, Лезінська 6, Лєбєдєва 5, Мигович 5, Воронова 2, Косик 1, Мелекесцева 1, Кильч 1, Готра, Цубина, Компанієць, Чундак, Каганець.

Дніпрянка: Чернявська, Дрембач; Савченко 6/4, Сурган 3, Гречка 3, Попович 2, Поцелуєва 2, Проценко 1, Кандибей 1, Лобода 1.

Штраф: 4 – 4 (Кот, Компанієць – Гречка, Лобода); 7м: 0/0 – 4/4;


, , , , , , , , , ,