У Тячеві відбулась фінальна частина першості району з футболу “Шкіряний м’яч”

15 жовтня в м.Тячеві на стадіоні ім. Л.Бийреша відбулася фінальна частина першості району з футболу “Шкіряний м’яч” між командами юнаків 2004 року народження загальноосвітніх навчальних закладів району.

Загальне керівництво спортивного дійства, яке сприяє популяризації здорового способу життя та занять спортом серед молоді, взяв на себе сектор молоді та спорту райдержадміністрації, на чолі з Василем Герчаком. Головним суддею виступив вчитель фізичної культури Юрій Болог.

Загалом уачсть у першості району з футболу прийняли 7 команд Чумалівської, Новоселицької, Дубівської, Буштинської, Тячівської, Нижньоапшанської та Тернівської ЗОШ. Учасники позмагались на повну силу, показали хорошу та цікаву гру.

За результатами всіх матчів призове місце вибороли  футболісти з Дубового, почесне друге місце посіла команда школярів з Тячівської ЗОШ №1 і переможцями першості району з футболу “Шкіряний м’яч” стали юні футболісти з Нижньої Апші – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на Тячівську райдержадміністрацію.

Церемонію нагородження провів завідувач сектору молоді та спорту Василь Герчак, який привітав хлопців з їхніми спортивними досягненнями, побажав успіхів, вдосконалення спортивної майстерності, подальших перемог та вручив їм заслужені грамоти та кубок районної державної адміністрації.


, , , , , , , , ,