Роман Маслиган срібний призер Чемпіонату Світу з Шотокан карате-до

Срібну нагороду, для «Срібної Землі», завоював, майстер спорту з Шотокан карате-до, тренер вищої категорії з карате, тренер та спортсмен СКК»СІНАЙ» – Роман Маслиган.

У сербському місті Суботица з 9 до 11 жовтня проходив XXIII Чемпіонат Світу з Шотокан Карате, участь у якому взяли і закарпатські спортсмени.

На масштабній спортивній події були представлені чи не всі куточки світу: 42 країни делегували своїх представників на світову першість із Шотокан Карате. Загалом, близько 1500 спортсменів боролися за те, щоб опинитися на п’єдесталі пошани.

До слова, спортивний зал у Сербії був абсолютно адаптований до того, аби вмістити таку кількість каратистів: 10 татамі функціонували на території спортивного заходу.

Представники Закарпаття у складі збірної України показали себе з найкращого боку. Роман Маслиган (куміте) серед дорослих посів друге місце, здобувши перемоги над представниками Угорщини, Болгарії та Румунії – передає Закарпаття Спортивне.

А Софія Фабріций (куміте) серед спортсменів 10-12 років хоча призового місця і не завоювала, проте отримала дуже цінний досвід участі у змаганнях світового рівня.
Також, збірну України представляли спортсмени Одеської та Дніпропетровської області.

Варто пишатися здобутками наших спортсменів: Чемпіонкою Світу у категорії жінок санбон-куміте стала Анастасія Новоженіна (Ізмаїл, Одеська область) тренер Володимир Медведев.


, , , , , , , , , ,