Збірна України поступилася збірній Чехії (фото)

У рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи з гандболу в Ужгороді відбувся захоплюючий двобій Збірна України в Ужгороді, на жаль, знову програла.

Цього разу збірній Чехії в рамках відбору на чемпіонат Європи у Швецію. Цього тижня, у четвер, збірна України під керівництвом Бориса Петровського програла свій перший матч у рамках відбору збірній Сербії на виїзді 25:34. Тому домашня перемога над Чехією була вкрай важлива.

Проте як і у матчі з Польщею, так і зі збірною Чехією підтримка вболівальників не допомогла команді.

Наші збірниці почали матчі вкрай погано – на початку таймі швидкі та агресивні чешки забили першими три голи. Наша команда змогла виправити ситуацію лише в середині тайму. А потім нарешті заграли!

Кураж спіймала наш голкіпер Вікторія Тимошенкова, запрацювала зв’язка Борщенко-Ніколаєнко-Лаюк і українки пішли вперед – і у рахунку також. На перерву команди пішли за рахунку 12:8 на нашу користь- передає Закарпаття Спортивне з посиланням на Новини Закарпаття.

Здавалося б, нічого не передвіщало біди. Але як потім пояснила лідер збірної Вікторія Борщенко, команда просто розслабилася. Наші гандболістки все частіше стали втрачати м’яча в простих ситуаціях. Як наслідок, чешки дуже швидко відіграли різницю в рахунку та й швидкими темпами почали збільшувати рахунок. У підсумку 20:24 на користь збірної Чехії.

Як прокоментував після поєдинку головний тренер збірної Борис Петровський, проблема поразки та же, що і із Польщею – незіграність. Провідні гравці клубу знову зібралися в останній момент і просто не розуміли як грати разом. Як наслідок – Україна значно ускладнила собі можливість поїхати на чемпіонат Європи.


, , , , , , , , , ,