Олександр Шуфрич: реакція ФІФА не є адекватною

Віце-президент ужгородської “Говерли” Олександр Шуфрич поділився своїми емоціями щодо листа ФІФА, в якому сказано про введення заборони на проведення трансферів командою із Закарпаття.

Як вже повідомлялося раніше, рішення ФІФА на введення заборони на трансфери за участю Говерли поки не вступило в силу. Ужгородський клуб, у свою чергу, планує подавати апеляцію, оскільки вважає вердикт по справі румунського форварда Маріуса Нікулае несправедливим.

Виплачувати борги в Говерлі не відмовляються, однак суму, яку вимагає від ужгородців їх колишній підопічний, вважають захмарною. Тому в період апеляційних слухань Говерла спробує домовитися з румуном про більш реалістичні цифри.

“Зміст листа ФІФА я все-таки залишу в таємниці. У ЗМІ прозвучала не зовсім коректна інформація”, — почав свій монолог Олександр Шуфрич.

“Так, у листі дійсно є пункт про закриття для Говерли трансферних вікон. Але ця санкція, можна сказати, має більше тимчасовий характер. Якщо нам вдасться знайти спільну мову з Нікулае, то ці санкції застосовані не будуть”.

“Перспективи апеляції щодо зменшення суми заборгованості однозначно позитивні, тому що сума, яка зазначена в рішенні ФІФА, не відповідає здоровому глузду”.

“Що стосується інших футболістів, то у всіх з них є рішення з адекватними сумами договору, з ними ведуться переговори, що стосуються прострочення виплати цих заборгованостей” – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на Футбол 1.

“Протягом останніх важких років ми ліквідували дуже багато заборгованостей, в тому числі і за рішенням ФІФА”.

“Штрафувати Говерлу на два трансферні вікна також є неадекватною реакцією органів футбольного правосуддя. Тому ми будемо оскаржувати і суми, і рішення щодо закриття трансферних вікон”, — підсумував віце-президент ужгородського клубу.


, , , , , , , , , , , , , ,