Грозний: Рішення ФІФА не стало для “Говерли” несподіванкою

Наставник “Говерли” В’ячеслав Грозний прокоментував рішення Палати з вирішення суперечок ФІФА про заборону на проведення трансферів.

“Ніякої катастрофи не сталося. По-перше, не все відповідає дійсності. Я читав, що є претензії щодо розриву контракту з Кочишем, але це – не так. Тепер відносно боргів по зарплаті. З низкою гравців у нас є домовленості, з іншими йдуть переговори відносно реструктуризації заборгованостей. Життя змінилося і гравці це теж повинні розуміти: раніше долар коштував 8 гривень, а тепер майже 24. Не буду називати прізвища, але деякі гравці не приїхали на збори і думають, що їм повинні платити за той період, коли їх не було в команді. Але чому ми повинні платити, якщо людини не було в команді? Я прихильник того, щоб цивілізовано вирішувати питання. У клубу точно така ж стратегія.

Наша позиція наступна: звісно, клуб подаватиме апеляцію, і розбиратися щодо кожного окремого випадку. Які можуть бути варіанти розвитку подій? А ви не виключаєте ситуацію, що ми розрахуємося з гравцями – і ФІФА зніме покарання? Вважаю, немає питань, які неможливо вирішити. Упевнений: коли у ФІФА побачать, що наш клуб розраховується з гравцями, вони підуть нам назустріч. “Говерла” – маленький клуб і нам потрібно допомагати.

Рішення ФІФА не стало для нас несподіваним: ми знаємо, з ким у нас закриті питання, а з ким – ні. Припустимо, з тим же Кочишем у нас є домовленості, але він зараз грає в Америці. За Нікулае ми бігати не будемо: він то в Китаї, то в іншому місці. Ми запропонували його агенту, щоб він приїхав, і ми змогли знайти компроміс. “Говерла” ж не відмовляється платити! Але якщо гравець за своєю ініціативою поїхав – ми не будемо платити за повітря. Вважаю, що повинні бути захищені не тільки гравці, але і клуби.

Керівництво клубу прийняло рішення, що в першу чергу виплати проводитимуться тим гравцям, які залишилися в команді, а не працевлаштувалися в іншому місці. Також тим, хто після відходу з “Говерли” не зміг знайти собі новий клуб. А ті, хто працевлаштувався, можуть ще місяць-два почекати, нічого страшного не трапиться”, – сказав Грозний.

Джерело

 


, , , , , , , , , , , , ,