Територію навколо майбутнього спортивно-реабілітаційного центру прибрали від сміття

За один день зусиллями активістів та місцевих жителів вдалось повністю розчистити узбіччя вулиці Тіхого від сміття і чагарників.

2 жовтня 2015 року, відбулося велике прибирання і розчистка узбіч більшої частини вулиці Ф. Тіхого. Ініціював проведення заходу голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. До участі уприбиранні також долучились члени громадської ради Ужгородської міської ради, члени громадської організації «Пам’ять Європи» і прості пересічні ужгородці.

Олександр Лизанець не вперше займається благоустроєм цього району. Він вже провів п’ять суботників по розчистці території навколо майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО за адресою вул. Ф. Тіхого, 13 «Б», створенням якого він займається особисто. Крім того, він разом з громадськими активістами Юрієм Кириленко і Віктором Шатровом зібрав підписи багатьох місцевих мешканців з проханням до міського голови відремонтувати дорогу та відновити освітлення по вулиці Тіхого. Як наслідок ремонт дороги та відновлення освітлення вже розпочалися і проходили паралельно з акцією по прибиранню. Тож можна подякувати міському голові Віктору Погорелову за те що дотримався слова і взяв питання ремонту дороги та відновлення освітлення на вулиці Ф. Тіхого під особистий контроль.

За допомогу в організації прибирання вулиці Ф. Тіхого варто також подякувати супермаркетам «Сільпо» і «Вопак», ABC «Пінгвін» та ПАТ КБ «Приватбанку».

Всі хто бажає надати грошову допомогу на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді можуть перерахувати кошти на рахунок в ПАТ КБ Приватбанк п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.

 


, , , , , ,