Два екіпажі із Закарпаття прийняли участь у автоперегонах

01 – 02 жовтня – Львівській області, Дрогобицький район, смт.Східниця, Східницький перевал відбувся  V Етап Чемпіонату України з гірських гонок – “ЛЬВІВСЬКИЙ СТАНДАРТ 2015”, а також V Етап Національної серії змагань з гірських гонок серед аматорів «КАРПАТСЬКІ ВЕРШИНИ» –  – “ЛЬВІВСЬКИЙ СТАНДАРТ 2015”.

Офіційне відкриття та представлення екіпажів суддям і глядачам відбулось на перевалі Бухів (Борислав – Східниця) .

В цих змаганнях наш край представляло 2 екіпажі. Першими стартував екіпаж зі стартовими номерами 50 (Гуляй Дмитро) та 350 (Лелекач Микола) на Хонда Цівік, наступним зі стартовими номерами 868 був Прядко Олександр на BMW але нажаль він так і не зміг фінішувати (по причині сходження автомобіля з траси).

Участь у змаганнях прийняло близько 30 екіпажів з усієї України.  У Чемпінаті України з гірських автоперегонів учасники з самого ранку випробовували гірську трасу та свої шини –  кваліфікаційні заїзди та вільні тренування “розігріли” всіх охочих поспостерігати за дійством. Всі учасники змагалися у фінальних заїздах, різниця між стартами становила одну хвилину, а результатами – секунди. Кожен бажаючий позмагатися у автоперегонах повинен був пред’явити ліцензію Автомобільної Федерації України та спортивний автомобіль.

Знову не було рівних Вадиму Єрохіну в заліковій групі А3.Це вже трутій тріумф киянина. В заліковій групі А1 впевнено перемогу здобув Олександр Медведченко. В заліковій групі А2 приймало участь тільки 2 пілоти на одному автомобілі.Олександр Грабогваець здобув «золото» обійшовши суперника Юрія Лєпйохіна всього лишень на на дві десятих секунди.

Одночасно з етапом чемпіонату країни відбувся пятий етап серіїї по гірським перегонам серед аматорів.  «Золото» в заліковый групі А4СТ отримав Повло Чумаков, в А3СТ перемогою закріпив своє лідерство Микола Наговіцин. Не менш ефектно перше місце в групі А2СТ посів Віталій головачук.

 


, , , , , ,