На Тячівщині завершився тенісний турнір «Кольори Закарпаття»

Протягом майже двох тижнів, з 15 по 27 вересня, на кортах Тячівської ДЮСШ відбувався національний юнацький турнір ФТУ з тенісу 1-ї категорії «Кольори Закарпаття».

Майже 70 учасників з Києва, Харкова, Херсону, Миколаєва, Каховки, Кривого Рогу, Рівного, Хмельницького, Львова, Чернівців, Івано-Франківська , Луцька, Комсомольська, Кам’янця-Подільського, Коломиї та міст Закарпаття змагалися за першість та рейтингові очки у вікових підгрупах до 14-ти і до 16-ти років.

Завдяки підтримці Харківського міського благодійного фонду Ю. Сапронова, Тячівської міської Ради вперше в Україні на змаганнях такого рангу всі сіяні учасники турніру забезпечувалися безкоштовним проїздом до місця змагань і назад. Також вперше були проведені вечірки для гравців і тренерів, під час яких майбутні суперники та їх наставники могли ближче познайомитися, поспілкуватися, а також поласувати смачними закарпатськими стравами,солодощами, потанцювати. Крім цього, всі учасники отримали пам’ятні сувеніри, а фіналісти одиночних змагань – ще й компенсацію за проживання та харчування за всі ігрові дні…

Отже, всі умови, відмінно підготовлена тенісна база, а також чудова погода посприяли тому, щоб учасники продемонстрували свої найкращі психологічні якості,технічну,тактичну і фізичну підготовку, жагу до перемоги.

Надзвичайно приємний і той факт, що не «пасли задніх» на цьому святі тенісу закарпатці. Переможцями і призерами турніру стали Олександр Дупин та Тетяна Дичка з Ужгорода, Їрина Русин з Мукачева і Юлія Пузик з Тячева.

Всі переможці і призери змагань нагороджені кубками, медалями, дипломами, а дівчатка – ще й чудовими букетами квітів.

 

В. Павлишинець старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ, директор турніру


, , , , , , , , ,