На Берегівщині відбувся традиційний футбольний турнір імені Павла Бідзілі

17–18 серпня на стадіоні імені Д. Борно у с. Яноші пройшов турнір серед дітей 2005 року народження. У змаганнях, присвячених пам’яті Павла Бідзілі, колишнього голови Берегівської районної федерації футболу, який трагічно загинув 4 роки тому, взяло участь вісім команд.

Чотири команди з Київщини та чотири закарпатські команди юних футболістів розподілені оргкомітетом на дві групи. Групові ігри та стадія плей-оф визначили найсильніших. Подіум зайняли київські команди.

Третя сходинка у команди «Альпіна» яка перемогла ровесників з ФК «Сільце». У фіналі команда «Переможець І» переграла команду «Переможець ІІІ».

Нагородили переможців та призерів перший заступник голови райдержадміністрації В. Матій, заступник начальника управління – начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту О. Подмятніков, голова Берегівської районної федерації футболу О. Чегіль та депутат Берегівської районної ради Т.Біров.

Також не забули й про кращих в командах. Кращим воротарем став Михайло Кінаш (Альпіна), захисником – Віталій Зан (Сільце), півзахисником – Максим Старгородський (Переможець ІІІ), нападником – Денис Білецький (Переможець І). А кращим гравцем турніру визнано Назара Місурагіна (Переможець І).