У неділю відбудуться матчі Першої та Вищої ліги Закарпаття з футболу

Цієї неділі, відбудуться ігри чемпіонату області у першій та вищій лігах Закарпаття. Вища ліга

ФК «Тячів» – ФК «Боржава» (Довге)

Арбітри: Маточка М., Гала М., Фаринич Р.

Делегат – Попович В.М.

ФК «Берегово» – ФК «Поляна»

Арбітри: Запрутняк В., Бабич Т., Дудаш Д.

Делегат – Козик В.В.

ФК «Ужгород» – ФК «Бужора» (Іршава)

Арбітри: Грубінка І., Готько В., Абель О.

Делегат – Шитєв Й.Л.

ФК «Дийдо» – ФК «Бийгань»

Арбітри: Митровський М., Гарлач І., Котубей П.

Делегат – Наскалов В.Б.

ДЮФК «Мукачево» – ФК «Середнє»

Арбітри: Райда М., Лялюк М., Шопа Т.

Делегат – Кампов І.А.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Севлюш» (Виноградів)

Арбітри: Дребужан С., Кочетов В., Рошко О.

Делегат – Митровський М.І.

Західна зона

ФК «Карпати» (Перечин) – ФК «Невицький замок» (Невицьке)

Арбітри: Федяй Д., Гал А., Яцкович Ю.

Делегат – Біров І.С.

ФК «Бобовище» – ФК «Карпати» (В.Коропець)

Арбітри: Шимон Ю., Шитєв К., Зан Є.

Делегат – Кочетов В.І.

ФК «Баранинці» – ФК «Локомотив» (Чоп) – матч відбудеться 19 вересня (субота)

Арбітри: Качур В., Готра Р., Харкаліс Р.

Делегат – Митровський М.І.

ФК «Ракошино» – ФК «Вітязь» (Концгазо)

Арбітри: Сімку А., Кота З.

Делегат – Чегіль О.О.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Березний» (В.Березний)

Арбітри: Бобаль Ю., Горгош М., Шкура В.

Делегат – Плеханов А.М.

ФК «Локомотив» (Чоп) – ФК «Ракошино» – матч відбудеться 24 вересня

Арбітри: Козик Я., Ліб К., Лофинець В.

Делегат – Жбора Г.В.

ФК «Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Бобовище» – матч відбудеться 24 вересня

Арбітри: Шкура В., Сенишин Р., Дудаш Д.

Делегат – Шитєв Й.Л.

Східна зона

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Копаня» (В.Копаня) – матч пройде у Ясінях

Арбітри: Жолобович О., Січ, Авдєєв В.

Делегат – Попович М.М.

ФК «Вишково» – ФК «Терново»

Арбітри: Козик Я., Ліб К., Зайтлер Л.

Делегат – Наскалов М.Б.

ФК «Старт» (Золотарево) – ФК «Карпати» (Дубове)

Арбітри: Лофинець В., Гога О., Жига М.

Делегат – Куля Г.Г.

ФК «Вікторія Лнс» (Б.Церква) – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Арбітри: Качур В. Готра Р., Харкаліс Р.

Делегат – Кувік І.О.

ФК «Кісва» (Кос.Поляна) – ФК «Вільхівці»

Арбітри: Зубільчак О., Сташко, Гусєв М.

Делегат – Головнич С.С.


, , , , , , , ,