Попередження: Торрес, 73,  — Люлька, 51,  Кузнєцов, 62 ;

«Металіст»: Дишленкович (Шуст, 46), Вільягра, Юссуф, Пшеничних (Торсільєрі, 32), Кобін, Едмар, Торрес, Кулаков (Гоменюк, 63), Шав’єр, Ребенок, Жажа;

Запасні: Березовчук, Краснопьоров, Осман, Ткачук;

Головний тренер: Сергій Рахаєв;

«Говерла»: Коваль, Люлька, Ягодінскіс, Акакпо, Хомин, Тудосе, Павленко (Панфілов, 85), Фещук, Шацьких (Степанюк, 66), Трухін (Каверін, 59), Кузнєцов;

Запасні: Бабенко, Де Ліма, Райчевіч, Качараба;

Головний тренер: В’ячеслав Грозний.

Поєдинок в Харкові чекали всі. Як харківські так і ужгородські вболівальники. Першим треба було подивитись на готовність «Металісту» до старту в євро кубках, ужгородцям на гру проти гранда. Відверто кажучи гра не вдалась обом колективам.

Зі старту В’ячеслав Грозний випустив новачка Сергія Кузнєцова, який замінив граючого в попередніх матчах Руслана Степанюка.  А в складі «Металіста» дебютував закарпатець Василь Кобін, який відверто був одним із найактивніших гравців «Металісту» на протязі всього матчу.

Моментів в першому таймі було мало. «Металіст» контролював гру, а ужгородці шукали свого щастя на контр-атках. Перший момент мали ужгородці. Акакпо пробивав головою після розіграшу кутового – вище воріт. Господарі відповіли ударом Ребенка – Коваль зафіксував м’яч. На прикінці 45 хвилинки «Металіст» мав ще один момент. Ребенок отримавши м’яч від Жажі пробив в сантиметрах вище воріт.

Другий тайм знову розпочали ужгородці. Навіс з кутового головою замикав Кузнєцов – Шуст, який вийшов на другий тайм зафіксував м’яч в руках. «Металіст» відповів виходом Жажі сам-на-сам з Ковалем, удар бразильця був повз ворота, та й арбітр зафіксував офсайд. Оживив гру вихід Степанюка, який замінив Шацьких. І одразу винник момент біля воріт господарів. Руслан відміно зіграв на підбиранні і завдав удар – м’яч пролетів в сантиметрах від воріт. Згодом Степанюк виходив на зустріч з кіпером, проте замість удару віддав пас на Фещука – захисники вибили м’яч. «Металіст» відповів голом. Вільягра отримавши м’яч після багато ходівки навісив в штрафний майданчик, де Гоменюк залишився один і без проблем замкнув головою подачу – 1:0.

«Говерла» побігла відіграватись, проте всі навісні передачі Шуст без проблем забирав. Хорошу нагоду мав Панфілов, який обіграв штрафній захисників харків’ян, пробивав, але влучив у ногу захисника «Металіста».