Закарпатці прийняли участь у змаганнях на Волині

Турбаза Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» гостинно відчинила свої двері для кращих спортсменів-туристів з різних областей України та Литви, – інформують у прес-службі ЦТСЕ.

Так,15 серпня розпочались Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед юніорів під назвою «Волинь».На відкритті юних туристів – команди з Литви та ряду областей України – Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Рівненської і звичайно Волинської – привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олександр Наровлянський. Представник Литви Маріус Джускєвічус під час свого виступу теж побажав успіхів всім спортсменам та запевнив у дружніх відносинах до України і зокрема до волинських туристів, які завжди радо і тепло приймають їх уже втретє.

Після відкриття стартували особисті змагання з техніки пішохідного туризму. Юнаки і дівчата демонстрували свої вміння і навички долання туристської «Смуги перешкод». Кращі результати серед дівчат показали спортсменки з Литви – Реда РуткунайтеІвтіна Подворная та Наталія Гелешко з Рівненщини. Серед хлопців найспритнішими стали Ернесте Балтіунас з Литви, Євген Захаров із Закарпаття та волинянин Сергій Бобела.

16 серпня юні туристи долатимуть досить складну комбіновану дистанцію, яка складається із трьох частин: водного етапу на байдарці, велосипедного етапу та долання маршруту по карті через ліс з технічними туристськими перешкодами.

Після складних дистанцій організатори спланували день відпочинку, де для команд влаштують екскурсію в Луцьк. А далі, згідно з програмою заходу – 18-19 серпня – учасники продовжать свої змагання на туристських дистанціях у командному заліку.

Джерело