Олександр Шуфрич: Ми повинні проходити суперника в Кубку

Віце-президент ужгородської “Говерли” Олександр Шуфрич розповів після жеребкування 1/16 фіналу Кубка України і про ситуацію з Олександром Севідовим.

– “Говерла” готова до бою в Кубку. Мені здається, в грі з “Черкаським Дніпром” бійцівські якості стануть визначальними. Адже у команд з нижчих ліг завжди сильна мотивація, і, звичайно ж, їм допомагає підтримка власних трибун. Ми готові до бою, і сподіваємося в ньому перемогти.

– Чи хотіли ви суперника ближче географічно, адже дорога далека?

– Якщо брати  жеребкування, то хотілося відразу потрапити в 1/8. Так як пощастило дніпродзержинськый “Сталі”, найбільш економічний варіант. І можна поберегти сили футболістів. Так, дорога в Черкаси буде важкувата, але ми зробимо все, щоб футболісти її максимально комфортно пережили. Головне, щоб команда показала гідну гру.

 Дайте характеристику супернику, наскільки “Черкаський Дніпро” по зубам «Говерлі»?

– Ми повинні проходити таких суперників, однак не маэ бути недооцінки.

– Колишній тренер “Говерли” Олександр Севідов недавно заявив, що команда поки не поспішає йому повертати гроші за роботу в клубі…

– Є процедура, яку ми виконуємо. З нашого боку правильним буде не реагувати на такі заяви. Можу запевнити, що й надалі будемо виконувати рішення, які прийматимуть відповідні футбольні органи. Ми виконаємо всі умови контракту Олександра Севідова. “Говерла” йому заборгувала заробітну плату за місяць. Але поки йде судова тяжба.