В Ужгороді та районі пройшли змагання з велоспорту та крос-кантрі

З 31 липня по 02 серпня 2015 року в м.Ужгород та Ужгородському районі проводився чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайк крос-кантрі „з точки в точку” та VI етап Кубку України з крос-кантрі. В заході взяли участь понад 70 спортсменів з 12 областей України в т.ч. Закарпатської, Луганської та Донецької областей.

Підготовка та проведення „лягли на плечі” Закарпатської ОО ФСТ „Спартак”, Закарпатської федерації велосипедного спорту за підтримки управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Проведення даного заходу „вдома” дало можливість виставити команду з 10 спортсменів всіх представників ФСТ „Спартак”.

В гонці чемпіонату крос-кантрі з точки в точку серед дівчат перемогу святкувала Шерстюк Марія (м.Харків) на другій сходинці Фірман Христина (м.Тернопіль) та третьою стала Логвинюк Олександра (Волинська), наша Веклюк Ніка приїхала тільки шостою. Серед юніорок 1 місце у Сапункової Ганни (Луганська), 2 – у нашої землячки Шозди Наталії (Закарпатська) та 3 – у Бабуки Єлизавети (Кіровоград). Серед жінок 1 місце у Попової Ірини (Харків), 2 – у Кромпець Наталії (Тернопіль) та 3 – у Слободян Ірини

Серед юнаків першим приїхав – Лукан Павло (Чернівці), друге місце зайняв Рего Том (Закарпатська), та 3 – Денисенко Владислав (Чернігівська). Серед юніорів 1 місце традиційно у нашого земляка з Ужгорода триразового Чемпіона України Козловського Володимира, МСУ (Закарпатська), 2 – в Поконтелиці Сергія (Донецьк) та 3 – Гардадима Олександра (Луганськ). Серед чоловіків 1 місце – Русії Тімура (Донецьк), 2 – Шевцова Артема (Кіровоград) та 3 – Татаренка Олександра (Луганська).

Проведення даного заходу пройшло на високому організаційному рівні із забезпеченням супроводу ДАЇ по м.Ужгород, охорони правопорядку та карети швидкої. Також, призери були нагородженні відповідними грамотами та медалями, а всі учасники смачним бограчем від організаторів.

Разом, з тим варто відзначити високі результати наших спортсменів велосипедистів на європейському рівні, а саме Козловський Володимир (МСУ, ЧЗКУ) на Чемпіонаті Європи з велосипедного спорту-маунтенбайк в змішаній естафеті, що проходив в кінці липня в Італії посів 4 місце. Після домашньої перемоги та відпочинку знову розпочне тренування для виступу на Чемпіонаті Світу, що пройде на початку вересня.

1-80 3-60 -79


, , , , , , , ,