У Бобовищі – новий стадіон

Днями голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран ознайомився з будівництвом нового стадіону у селі Бобовище Мукачівського району.

Ще з квітня цього року новачок обласної першості ФК «Бобовище» задекларував будівництво нового стадіону. Чотири місяці тут кипіла робота. На сьогоднішній день готовність по стадіону складає близько 80%: стандартне поле стадіону розміром 105 на 75 метрів із хорошим трав’яним покриттям майже готове; центральна трибуна на 300 глядачів та два гаражі для зберігання спецтехніки – повністю; роздягальні для команд, арбітрів, санвузли, а також підсобні приміщення – на 90%, тренажерний зал – 70%. Навколо стадіону висаджено молоді дерева. Крім футбольного поля, заплановано будівництво гандбольного, баскетбольного, волейбольного майданчиків.

Стадіон у с.Бобовище повинен стати центром підготовки юних спортсменів із навколишніх сіл Копінівці, Щасливе, Лохово, Грабівці, в яких мешкає близько 500 дітей та юнаків віком від 8 до 18 років. У цьому селі також заплановано відкрити відділення футбольної ДЮСШ.

Будівельні роботи веде приватний підприємець, президент ФК «Бобовище» Валентин Сидоряк. Велику допомогу надає Бобовищанська сільська рада та її голова Володимир Козак. Допомагають також і мешканці села. Найактивніші – Іван Шаленик, Михайло Козак, Михайло Мулеса, Юрій Волошин. Фінансову допомогу надали віце-президент ФФУ Михайло Ланьо та Федерація футболу Закарпаття.

Голова ФФЗ Іван Дуран ознайомився з ходом робіт і залишився задоволеним. Керівництво ФК «Бобовище» запевнило, що матчі другого кола обласної першості команда проводитиме на новому стадіоні.

Іван Петрович вважає, що стадіон с.Бобовище може стати прототипом сільських стадіонів області. Проект цього стадіону дешевий, але повністю відповідає всім вимогам ФФЗ.

ФФЗ


, , , , , , , ,