Хльобас: У Говерлі всього три гравці не з структури Динамо

Нападник “Говерли” Дмитро Хльобас прокоментував матч проти “Дніпра” (1:1).

– Називати нас грозою авторитетів поки занадто рано. Ось пройде більше поєдинків, в яких ми доб’ємося позитивних для нашого клубу результатів, тоді й можна буде іменувати нас так. А зараз ми задоволені своїм виступом, але, повторюся, робити якісь висновки зарано. Хоча, скажу вам наступне – потенціал у нашої команди відмінний.

– Дмитро, а Вам не образливо, що “Говерлу” зараз називають не інакше як “Динамо-2”?

– Ні, абсолютно. Чого нам ображатися? Адже ми в колективі самі себе називаємо саме так (посміхається). Від цього нікуди не дітися. Як може бути інакше, якщо зараз в команді всього три гравці не з структури “Динамо”? Такі реалії, що поробиш …

– Якщо говорити про минулий матч, то…

– Можете не продовжувати. Напевно запитаєте, чи закономірний результат, адже багато хто думає, що ні, що ми відскочили і так далі. Я скажу вам так: у першому таймі нам було дуже складно, полтавчани мали дві-три реальні можливості для взяття наших воріт, одну втілили у гол, але, на щастя, інші моменти реалізувати їм не вдалося.

А ось у другій половині зустрічі на полі домінували вже ми. Тому виходить, що 50 на 50. Перший тайм за суперниками, другий – за нами, а отже і фінальні 1:1 на табло виглядають абсолютно логічними.

– Вдала гра у другому таймі – це наслідок наганяючи від тренера?

– Не зовсім. Так, В’ячеслав Вікторович підбадьорив нас, але це не вирішальний фактор. Просто ми перебудували свою ігрову модель, позиційно стали діяти інакше. Вибачте, але про всі нюанси і подробиці я вам розповісти не можу.

– Ваш гол – що називається, в потрібний час у потрібному місці?

– Може, й так… Хоча ні, не згоден з такою інтерпретацією. Швидше за все, зіграло свою роль моє гольове чуття, бажання і правильний вибір позиції.

– До речі, як Вам працюється під керівництвом Грозного?

– Абсолютно комфортно. Наш тренер намагається максимально чітко і ясно формулювати завдання на ту чи іншу гру, тренування. Він завжди намагається знайти потрібні слова для кожного гравця. От після матчу проти “Ворскли” він прийшов в роздягальню, всіх привітав, але в теж час дав зрозуміти, що не варто розслаблятися, що все ще попереду.

– Щодо планів на сезон є розмови в команді?

– І так все ясно. Завдання у нас одне – не вилетіти з елітного дивізіону.

Джерело


, , , , , , , , , , ,