Андрій Хомин гостював на телеканалі “Тиса-1”

Сьогодні ввечері о 21:05 на телеканалі «Тиса-1», вже за традицією відбувалась трансляція спортивної програми «Спорт тайм». Та цього разу, гостем у студії виступив наш основний лівий захисник Андрій Хомин, який радо погодився взяти участь у 50-ти хвилинному прямому ефірі.

 

Загалом, програма безпосередньо була присвячена головній команді краю. Тут можна було побачити і сюжети про матч «Говерла» – «Ворскла», і поєдинок молодіжних команд, себто дублерів, і кадрові зміни підопічних В’ячеслава Грозного. Навіть у матеріалі про прес-конференцію Федерації тенісу Закарпаття фігурував почесний президент «Говерли» Іван Шуфрич, оскільки обіймає посаду віце-президента Федерації тенісу Закарпаття. До слова, відеоматеріали програми «Спорт тайм» дивіться на нашому сайті трохи згодом.

Незмінна ведуча в студії Олександра Терембець та футбольний експерт, головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський разом з нашим героєм – Андрієм Хомином вели бесіду з приводу різноманітних тем. Хомин та Селменський спробували проаналізувати попередні матчі ужгородської команди у новому сезоні, наводячи при цьому переконливі аргументи здобутих та втрачених залікових балів. Головний недолік, на їхню думку – незіграність основного складу. Проте і цей огріх подолається – потрібен час. Підпав під аналіз і майбутній опонент – харківський «Металіст». Нашій команді буде вкрай важко на виїзді, проте Андрій пообіцяв, що футболісти зроблять все, що в їхніх силах аби завоювати такі бажані очки. До слова, Андрій Хомин здивував цікавими думками, доброзичливим настроєм та надзвичайною скромністю.

Також наш захисник висловив бажання, щоб «Говерла» нарешті утвердилась у ролі міцного середняка чемпіонату України. Йому вже остогидло колишнє реноме ужгородців – «команда-ліфт». Також присутні в студії наголосили, що футболістам конче необхідна активна підтримка дванадцятого гравця.

Торкнулись у програмі і фінансового питання. Хомин чітко дав зрозуміти, що виплата гравцям вже розпочалась. Крига, як мовиться, скресла.

А найголовніше, спортивна програма «Спорт тайм» розпочала футбольну вікторину! Долучився до цього процесу і Андрій Хомин.

 

Умови конкурсу: спрогнозуйте точний результат гри «Металіст» – «Говерла» і виграйте футболку від Андрія Хомина з його підписом. Надсилайте свої варіанти до п’ятниці включно на електронну адресу: prosport.tv1@gmail.com. Не прогав свого шансу!

 

Олександр Курта

 

Інформаційний відділ ФК «Говерла»