Змагання з воркауту пройдуть у Великому Бичкові

17 серпня у приміщенні ЗОШ №2 селища Великий Бичків відбудуться змагання з силових дисциплін серед молоді.
Як повідомляють організатори, передбачається визначити переможців у щонайменше шести номінаціях, серед яких:

армспорт;
гирьовий спорт;
street workout;
підтягування на перекладині із вагою 24 кг;
віджимання на брусях з вагою 32 кг;
народний жим 100 кг.

Всіх бажаючих взяти участь чи просто отримати приємні враження від здорового способу життя організатори запрошують о 14:00 17 серпня до школи №2 смт. Великий Бичків.

Street workout — (укр. вуличне тренування) — доволі нове поняття для України загалом та Рахівщини зокрема. Це масовий рух із занять фізичною культурою з використанням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні площадки в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Групи прихильників цього неформального спортивного напряму є майже в усіх містах області і деяких селах. Великий поштовх для зростання популярності воркауту зробив Інтернет, у якому розміщені численні ролики, а переможцями 4 сезону рейтингового телешоу «Україна має талант» стали саме представники цього спортивного напрямку.

Доволі активні команди з воркауту діють у Хустському районі, зокрема в с. Іза, яке тепер славиться не тільки плетеними виробами, а і юними спортсменами, та безпосередньо в Хусті. Саме тут цього року вже пройшли перші обласні збори зі стріт воркауту, у яких взяли участь близько ста прихильників з Ужгорода, Мукачева, Берегова, Рахова, Солотвина і, звичайно, Хуста.

Окремої уваги заслуговує рахівська команда, адже за нетривалий час свого існування її учасники спромоглися власними силами побудувати спортивний майданчик для своїх тренувань. А на часі буде споруджено ще один, запевняють молоді воркаутівці. Через соцмережі вони пропагують активний та здоровий спосіб життя, повідомляють усіх охочих про нові тренування та планують показати достойний рівень на наступних змаганнях із вуличних видів спорту. Є у команди і офіційні досягнення. Андрій Геблер зайняв друге місце на змаганнях з армрестлінгу, організованих Львівською обласною федерацією армспорту.

Новини Рахова