Мукачівські каратисти привезли з Кубку світу 5 медалей

Участь у змаганнях взяли 437 спортсменів віком до 22 років, які представляли 12 країн: Австрії, Вірменії, Азербайджану, Болгарії, України, Росії, Німеччини, Греції, Сербії, Нідерландів, Угорщини та Румунії. 58 клубів заявили своїх спортсменів для участі у турнірі як з куміте, так і ката.

Збірна команда України була представлена 15 спортсменами, які привезли 14 нагород різного ґатунку.

Мукачівський Клуб Кіокушин-кан карате-до (тренер – Матьковскі Сергій, 1 дан) делегував до складу збірної нашої країни 6 спортсменів, які вибороли 5 медалей: одну золоту, дві срібні та дві бронзові нагороди.

На найвищий щабель п’єдесталу піднявся Попович Андрій (13 років, до 65 кг) і став першим чемпіоном нашого клубу на турнірі світового рівня – повідомляє Mukachevo.net

Наймолодший учасник від України, Бисага Юрій (9 років, до 30 кг), поклав до скарбнички команди два срібла – в куміте, і в ката.

Бронзову нагороду турніру виборов Русин Юрій (14 років, до 55 кг), для якого це вже друга бронза на змаганнях світового рівня.

Лідер нашої команди, Матьковскі Сергій, виступав у категорії молодьожі 17-18 років! (до 75 кг) на міжнародниму турнірі, і також підтвердив свій високий рівень майстерності, здобувши бронзову нагороду Кубку світу.

 

 


, , , , , ,