Ігор Дедишин: «Шуфрич розповідав, що в дублі і U-19 «Говерли» кожен матч — «договірняк»

Генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин дав зрозуміти, що «ігри на тоталізатор» — загальна проблема «молодших» українських команд.

— Мені той же Олександр Шуфрич розповідав, що в дублі і команді U-19 «Говерли», на його думку, практично кожен матч — «договірняк». Просто вони не платять грошей, і у цих дітей взагалі нема на що жити.

Інша проблема — біля дітей весь час крутяться всякі «ділки», агенти, посередники. Трансферний ринок практично «впав», зарплати футболістів — теж. А жити «футбольні прилипали» звикли на широку ногу. Тому, не виключаю, підштовхують дітей на такі «подвиги».

Як це довести? Та ніяк. Є внутрішнє переконання, що хтось грав не так, як уміє, брав на полі неправильні рішення або робив масу так званих невимушених помилок. Плюс інформація від букмекерів про суми, які були поставлені на поєдинок твоєї команди. Звичайно, якщо хлопець не зізнається, довести я не можу. Проте є таке поняття — комфортна впевненість. Вона дає мені підстави приймати якесь рішення, клубу дає підстави. Ми просто будемо позбавлятися від цих футболістів.

Ми не перший день у футболі. Обдурити людину, яка розбирається у футболі, я не кажу тільки про себе, але і про інших наших клубних фахівців, неможливо, — розповів Дедишин в інтерв’ю «Футбол 24».


, , , , , , , , , ,