Максим Шацьких: «Про свої рекорди дізнаюся від друзів»

Нападнник розповів про ставлення до гольового рекорду, рибальського мрії , тренерській роботі Сергія Реброва, а також про завдання «Говерли»

Форвард «Говерли» Максим Шацьких після двох перших турів ЧУ на слуху. Забивши в кожному матчі по голу він зрівнявся з кращим бомбардиром в історії ЧУ Сергієм Ребровим, зараз у обох по 123 точних постріли. Тепер нападник ужгородців стоїть за крок від того, щоб оновити рекорд, зробити він це може вже завтра в домашньому матчі з «Ворсклою». Але сам Максим скромно каже, що не надає цьому рекорду якогось особливого значення.

– За статистикою ніколи не стежу. Зазвичай мені друзі нагадують про такі речі, так що про те, що до рекорду залишився один гол, звичайно ж, знаю. Увійти в історію буде приємно. А ось кому і як вийде забити абсолютно все одно. Моя задача взагалі полягає в тому, щоб забивати в кожному матчі, це не подвиг для нападника, а обов’язок.

– Із Сергієм Ребровим на цю тему не спілкувалися? Чи не подначівалі, що поб’єте його рекорд?

– Ні (сміється). До того ж, думаю, йому не до цього, його чекають нові рекорди, вже тренерські. Це теж непростий шлях у футболі, дай Бог, щоб у нього все вийшло. Міцний і дружний колектив він точно створить. Все вже складається непогано, команда шукає свою гру. Упевнений, все буде добре, можу побажати тільки удачі.

– А які завдання у «Говерли» на цей сезон?

– У Кубку України, напевно, пройти якнайдалі. А ось завдання на чемпіонат поки що не давалися. Команда формується, проходить ротація, тому необхідною цілісності поки що немає. Потрібен час для зіграності.

– Чи буде корисний команді Максим Коваль?

– Все від нього залежить. Хотілося б, звичайно, щоб у нього все виходило. Роботи, думаю, у нього буде вистачати, та й без конкуренції він теж не залишиться.

– Не так давно в Facebook з’явилася ваша сторінка …

– Це дружина з Києва приїхала до мене в гості і вирішила її створити, щоб я там новини читав. В instagram ж, наприклад, мене немає і не буде.

– Важко постійно знаходитися на відстані від сім’ї?

– Звичайно, але дружина і діти періодично відвідують. Ось зараз знову чекаю в гості дружину і молодшу дочку, а наприкінці серпня приїде старша. А ось почнеться у вересні школа, тоді будемо бачитися рідше.

– Ви завзятий рибалка. Чи вдається зараз приділяти час улюбленому заняттю?

– В Ужгороді поки що лише їздив на пару озер, ловив коропів. А от коли будуть вихідні, обов’язково поїду на форель. Жодного разу в житті не ловив її, цікаво буде спробувати.

Джерело