МЕТАЛУРГ: Боровик, Пашаєв, Курилов, Лисицький (К), Баліч, Юсов, Жураховський, Сержіо, Каплієнко (Штурко,77), Прийомів (Матяж,90+2), Платон (Лео, 62)
Запас: Старцев,Сахневич, Нестеров, Коротецький

ГОВЕРЛА: Олександр Надь (К), Хомин, Акакпо, Тудосе, Фещук, Трухін, Шацьких, Ягодінскіс, Люлька (Глушицький, 75), Степанюк (Каверін), Павленко
Запас: Бабенко, Де Ліма, Реплюк, Качараба, Вечурко,

Головний арбітр – Олександр Іванов (Макіївка)
Асистенти арбітра – Олег Муравйов (Маріуполь), Андрій Шамека (Маріуполь)
4-й арбітр – Олександр Головков (Сєвєродонецьк)
Делегат ФФУ – Костянтин Панчик (Сімферополь)
Інспектор ФФУ – Віталій Годулян (Одеса)

Запорізький «Металург» провів перший домашній поєдинок сезону. Прем’єру перед рідними вболівальниками запорожці давали в компанії з ужгородською «Говерлою». Остання зустріч суперників відбулася тут же – на «Славутич-Арені» – всього лише три з половиною місяці тому. Причому, верх тоді здобули гості – вперше в історії своїх візитів в Запоріжжі. Так що причин для успішного виступу у «Металурга» було хоч відбавляй.

Почали перший тайм команди активно. «Металург», не гаючи часу, взявся атакувати ворота суперника. Втім, і «Говерла» здаватися не збиралася, намагаючись пресингувати запорожців. Але легке перевага була на боці запорожців. Один з найактивніших футболістів у складі «Металурга» Дмитро Юсов кілька разів небезпечно навішував у штрафну суперника. Але передачі або не знаходили адресата, або гравцям атакувальної ланки не вистачало точності на завершальній стадії атаки.
Найнебезпечніший момент першого тайму створив невгамовний Дмитро Юсов. Молодий запорожець вийшов один на один з голкіпером “Говерли, але не зміг його переграти. Також по воротах ефектно пробивали Сержіо і Саша Баліч. Однак їх удари проходили набагато вище поперечини. Незважаючи на створені моменти, «металурги» так і не змогли розпечатати ворота суперника в першій половині гри.
Мабуть запорожці відклали цю задачу на другий тайм. Його «металурги» також почали дуже активно. Мета залишалася незмінною – забити. І на 64-ій хвилині «Металургу» нарешті пощастило. Після удару Дмитра Юсова по воротах “Говерли” голкіпер Олександр Надь парирував удар, але м’яч влучив у захисника Сергія Люльку і відскочив у ворота – 1:0.
Трохи пізніше хороший шанс був у Лео. Голкіпер «Говерли» помилився на виході, м’яч дістався бразильському нападаючому. На жаль, футболіст опрацювати як слід снаряд так і не зміг.
Однак на 82-ій хвилині скористався своїм шансом Лео. Атака правим флангом закінчилася проривом Юрія Штурко, який зіткнувся з воротарем Говерли. Після чого м’яч відскочив до бразильському легіонеру “Металурга”, якому залишалося лише забити його у порожні ворота. З чим Лео, не без роздумів, але все-таки впорався – 2:0.
На куражі гравці «Металурга» побігли забивати третій гол, але в підсумку пропустили м’яч самі. Внаслідок відмінної комбінації ужгородці прорвалися в штрафну запорожців, де на добивання поспів нев’янучий Максим Шацьких – 2:1. З цим результатом поєдинок завершився. Слідом за металлурговской “молодіжкою” свою першу перемогу в сезоні здобула перша команда “Металурга”. Так тримати, хлопці! Спасибі!