В’ячеслав Грозний: “У нас ще немає команди”.

Головний тренер ужгородської “Говерли” на післяматчевій прес-конференції розповів про причини поразки своєї команди

“У нас йде процес створення нової команди. Я об’єктивно кажу, в нас ще немає команди. Тому що зі стартового складу весняної частини залишилося три гравця, це Надь, Акакпо і Фещук. У середній лінії були у нас Шарпар, Буяльський і Балафас. У нападі Нікулае. Тому, безумовно, буде дуже складно нам надалі. Той же Степанюк не грав взагалі, не потрапляв навіть в число 18-ти. Сьогодні вийшов у старті. Павленко тільки приїхав, і ми дали йому шанс грати. Герасимюк отримав травму, не грав у весняній частині, був травмований, а зараз знову травмувався. Ми підключили нових гравців, молодих хлопців. В даному випадку, коли є труднощі, фінансові та інші, природно, доводиться дивитися на реалії”.
“Я розумів, що фланги у Металурга швидше. Тому, коли Юсов почав випереджати моїх футболістів, я перебудував гру. У першому таймі у нас фактично не було моментів”.

“Мені не сподобалося дію багатьох гравців нашої команди. Це не пов’язано з тим, що ми програли. Які б не були причини і проблеми, треба відключитися від них. Були також проблеми в центрі поля, на жаль, ніхто не може віддати останній пас. Молодим гравцям потрібен час”.

“Металург” був активніше, але ми не повинні були пропускати такі голи. Елементарні помилки. Були присутні відсутність концентрації. Важко команді в світлі проблем, що склалися. “Металург” був сыгранней нас, варто це визнати. Хочу привітати запорожців з перемогою. А ми будемо брати очки, куди ми подінемося”.

Джерело