Олег Таран: “Сьогодні особливий день”

Головний тренер запорізького “Металурга” Олег Таран поділився своєю думкою про гру з “Говерлою” (2:1) і розповів про травму Дмитра Льопи.

– Команда присвятила перемогу співзасновника клубу Олександру Вячеславовичу Богуслаєву. Я хлопцям говорив, що особливий день, і вболівальники зачекалися перемоги, і керівництво. Тому попросив хлопців докласти максимум зусиль. Дуже раді, що вдалося порадувати всіх.

“Говерла” дуже хороша команда, укомплектована досвідченими футболістами. І Шацьких, і Фещук… А у нас вийшли три молодих футболістів, які нещодавно грали в дублі. Приміром, Ігор Жураховський провів лише другу повноцінну гру. Ми відчуваємо ще якийсь дефіцит виконавців. Сподіваємося, що найближчим часом ще посилимося.

Багато нових гравців влилося до складу. Грав Олексій Курилов, який тільки-тільки з’явився в команді. Видозмінилася у нас і середня лінія – це Жураховський і Каплієнко. Логічно, що у молодих хлопців було хвилювання. Той же Діма Юсов мав хороший шанс, вийшов один на один, позначився брак майстерності, але було величезне бажання. За всю гру, фактично, окрім моменту з рикошетом, ми не дозволили створити супернику жодного гольового моменту.

– Льопа отримав травму на рівному місці. Гравець був у чудовій формі. Обов’язково допоміг би команді і в першій грі з “Шахтарем”, і в цій. Але отримав безглузду травму. Лікар намагався підвести його до гри, позавчора Дмитро навіть тренувався, але все таки відчув дискомфорт. Ми не хотіли ризикувати, чемпіонат ще триває. Можна було піти у ва-банк, але в цьому випадку ми могли втратити гравця на більш тривалий термін. Для нас травма гравця такого рівня – велика втрата.

Джерело