Мотор в Ужгороді: і майстер-клас для Карпат наостанок

“Щодня спостерігав за тренуваннями Мотора, які проходять на нашій домашній арені. Дуже цікаво! – Зізнався прес-службі Мотора почесний президент Карпат Олександр Ледида. – Ужгород не надто знайомий з чоловічим гандболом. Є хлопці, виступаючі на аматорському рівні, але учасник минулорічної Ліги чемпіонів – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці “.

“Із задоволенням познайомився з класним фахівцем, який сьогодні готує запорізьку команду, Сергієм Бебешко. Тренер з досвідом роботи в багатьох іноземних клубах. Видно: багато чого сучасне і прогресивне, що сьогодні використовується в тренуваннях гандболістів в світі, застосовується і в підготовці Мотора. Це і всілякі допоміжні пристосування, і, наскільки я розумію, інноваційні методики роботи в залі, наігровка стандартних і нестандартних ситуацій. Мені особисто, а я постійно в курсі тренувань гандболісток Карпат, було дуже цікаво “.

“Я запропонував головному тренеру ужгородської команди і всім гравцям клубу поприсутствовать на тренуванні хлопців. Сергій Васильович [Бебешко] люб’язно надав їм таку можливість”, – додав Ледида.

Новий головний тренер Карпат Валерій Войналович теж залишився задоволений побаченим: “Ми зараз тільки вийшли з відпустки і починаємо підготовку до сезону. Всі гравці в стані команди, тому весь колектив і приїхав на тренування Мотора. Цікаво, звичайно! Правда, зовсім інші швидкості переміщення в атаки і захисту. дівчати не поспіти, природно за ТАКИМ темпом. А яка швидкість мислення! Це дуже важливо в грі! Кілька елементів технічної підготовки підгледів і взяв на замітку “.

“Сергій Бебешко – фахівець, який домігся на тренерському поприщі чималих успіхів. Я не без задоволення бути присутнім на тренуванні, яка пройшла під його керівництвом. Успіхів Мотору в майбутньому сезоні – і в чемпіонаті України, і, звичайно ж, в Лізі чемпіонів! Будемо стежити і вболівати за Мотор “, – зазначив Войналович.

Джерело