Іршавські шахісти прийняли участь у фестивалі «Вінницькі фонтани»

Перший Всеукраїнський дитячий шашковий фестиваль «Вінницькі фонтани» (01-04 травня) досить вдало вписався в календар спортивних змагань.

Організатори постарались на славу: просторий зал для проведення змагання, спокійна атмосфера, цікава культурна програма, різноманітні нагороди.
 Змагання носили особистий характер і проведені по швейцарській системі в 9 турів. Участь у змаганнях взяли 80 учасників. Вік учасників коливався від 5 до 16 років, а тому підсумки підведені по 6 групах.
Шахово-шашковий клуб «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості теж виставив учасників. Най досвідчені з них Наталія Воробканич і Богдан Роман. Богдан початок турніру провів вдало, але на фініші трохи здав темп. П’яте місце у віковій групі хлопчиків до 16 років – це його найвище досягнення на даний час у всеукраїнських змаганнях. В активі Богдана Романа ще й нічия в сеансі з міжнародним майстром спорту Денисом Шкатулою.
Наталка Воробканич весь турнір пройшла рівно, тримаючи лідерство в групі дівчат до 16 років. Перед заключним туром була в трійці лідерів. Дві претендентки програли. Наталка в грі з кандидатом в майстри спорту випускає виграш в один хід і зраділий суперник зробив нічию. Наздоганяючі, які відставали на одно очко, виграли свої поєдинки і по загальній кількості очок наздогнали лідерів. Прийшлося враховувати додаткові показники, а це в такому змаганні з великою різницею в майстерності, свого роду лотерея. Наталка Воробканич – п’ята. Ось яка величезна вага одного очка. Або – перша, або – п’ята-десята.
 Добрих слів заслуговують Станіслав Рацин і Мартіна Юріна, для яких цей турнір став доброю школою для підвищення своїх спортивних якостей.
Анатолій Вайда  

, , ,