Ужгородські гандболістки здолали суперниць із Сум

4 травня у Львові розпочалась Всеукраїнські міжвузові змагання з гандболу серед жіночих команд, де в складі команди від Ужгородського національного університету є гравчині ужгородських “Карпат”.

Університетську команду представляють Дарина Руснак, Анна Лезінська, Надія Воронова та Тетяна Кильч, які є студентками цього вишу.
Жеребкуванням розпочались змагання, де визначились суперники ужгородок на груповому етапі. Це стали команди з Миколаєва, Тернополя та Сум.
Перший матч з миколаївськими гандболістками ужгородки провели не вдало, вони поступилися з рахунком 53:34. Проте шанси пройти до фінальної стадії змагань ще є, оскільки дві кращі команди будуть бориться в плей-офф.
На другий ігровий день, студентки з УжНУ змогли переграти суперниць із Сумського державного педагогічного університету. Рахунок матчу 33:9.

Також слід зазначити, що через брак гравців, ворота в ужгородської команди захищала Анна Лезінська, і з цим завданням, як видно з результату, вона справилась.

Завтра відбудеться основний матч проти студенток з Тернопільського національного економічного університету за друге місце в групі.

ГК Карпати


, , , , , , , ,