27.07.2014. Неділя, 17:00, «Авангард», Ужгород

«Говерла» (Ужгород) – «Карпати» (Львів) –  2:2;

Голи: Шацьких 15, Тудосе , 78 – Пучковський, 61, Балажіц ,74.

«Говерла»: Надь, Люлька, Алан де Ліма, Акакпо, Хомин, Герасимюк (Райчевіч, 52), Тудосе, Степанюк (Панфілов, 90+2), Трухін, Фещук, Шацьких.

Запасні: Бабенко, Качараба, Вечурко, Каверін, Глушицький.

«Карпати»: Ільющенков – Лобай, Балажіц, Гітченко, Мірошниченко – Ксьонз, Худобяк, Чачуа (Кожанов, 60), Голодюк, Мартинюк (Даушвілі, 77) – Пучковський (Марусич, 84).

Запасні: Мисак, Костевич, Пластун, Сергійчук.

Головний тренер: Ігор Йовічевіч.

Попередження: Хомин, 73, Райчевіч, 90+3 – Худобяк, 22, Мартинюк, 76, Мірошниченко, 82.

Вилучення: Даушвілі, 88.

Липневий літній день зібрав на «Авангарді» велику кількість вболівальників, а футболісти порадували великою кількістю голів. Передувала матчу спільна хода фанів обох команд, яка пройшлась від центру міста до стадіону «Авангард».

Не зважаючи на складу фінансову ситуацію, В’ячеславу Грозному вдалось сформувати бойовий колектив. Залучивши зі старту всього двох новачків – румуна Александру Тудосе та бразильця Де Ліма. Ставку він поставив на досвідчених гравців. У «Карпатах» ротація торкнулась не тільки складу, а й тренерської позиції. Замість Олександра Севідова прийшов Ігор Йовічевіч. Але позиція клубу не змінилась – молодь продовжують залучати в основу «Карпат». Не зважаючи на усі складнощі, гравці видали цікавий та результативний поєдинок.

«Ведмеді» активніше розпочали першу половину зустрічі. На 15-й хвилині матчу Максим Шацьких прекрасно реалізував штрафний удар. Максиму вдалось перекинути стінку і влучити в дальній від воротаря кут. Через кілька хвилин Максим міг оформити дубль. Навіс із стандарту від Максима мав замикати Акакпо, проте він не дотягнувся до м’яча, який потім влучив в стійку. Трохи згодом Трухін вдало віддав на Шацьких, який увійшовши в штрафний майданчик, спробував перекинути кіпера гостей Ілющенкова,  але останній справився з ударом. «Карпати» ж в атаці нічого не створили.

Друга половина гри розпочалась жваво для обох команд. Проте перший гострий момент виник на 60-й хвилині. Худобяк наздогнав м’яча, який здавалось вийде за лінію, відкинув шкіряного на вільного Пучковського, який без проблем переграв Надя – 1:1. Гості ж продовжили далі атакувати, і на 74 хвилині забили вдруге. Худобяк виконав подачу кутового, яку замкнув Балажиц.

Проте ужгородці швидко відігрались. М’яч після подачі кутового відскочив на Фещука, який віддав на новачка Тудосе. Румун, принявши м’яч, одразу пробив в дальній кут – 2:2.

Кінцівка матчу повністю проходила за «Говерлою». Хорошу нагоду мав Фещук, який виривався один-на-один з кіпером львів’ян, проте Даушвілі на підступах до штрафного збив Максима, за що отримав червону. Сам Фещук виконав стандарт, м’яч рекошетом від стінки полетів вище воріт. Часу залишилось мало, реалізувати кількісну перевагу господарям не вдалось.