Микола Павлов: «Результат матчу вирішили Аруна та Мякушко»

Післяматчевий коментар головного тренера Іллічівця

– Якби хтось не дивився матч й побачив би, що «Іллічівець» з «Говерлою» поступився на виїзді 2:1, то це не здивувало би. Але, насправді до 30-ї хвилини я не бачив, що команди грали б. А потім два індивідуально сильні гравці Аруна та Мякушко, адже не дарма належать «Динамо», вирішили результат матчу. Потім на полі не було голевих моментів допоки не почали грати авантюрно й дозволили господарям створити напівмомент біля власних воріт.  Радий, що хлопці билися до кінця й створили гол.

– Що в перерві сказали хлопцям?

– Я в перерві не говорив, а кричав так, що голос собі зірвав. Але це подіяло, інколи доводиться для молодих хлопців в такій формі доносити інформацію, так краще доходить.

– Важке у вас турнірне становище нині, що скажете як будете виходити з цієї ситуації?

Для нас було спочатку страшно, коли в Маріуполі почали стріляти й від нас почали втікати футболісти. А ті, які залишилися, то їм просто нема куди йти, вони не злякалися й не змінили місце дислокації, а живемо в рідному місті, де важко всім.

– В нещодавньому інтерв’ю ви критикували менеджмент клубу?

Вже давно його критикую. Не можу казати неправду, коли мені дають запитання. От до прикладу, спитайте мене, чому команда в «Adidas», в я в «Nike». Так наші менеджери купили лише спортивні костюми без тренувальних. А все через те, що футболом займаються некомпетентні люди.

– Ми всі переживаємо за В.Чурко, що скажете про його гру?

В’ячеслав проводить лише другу гру після піврічної перерви через операцію. Єдиний шлях для нього набрати оптимальної форми лише через матчі, які можуть чергуватися як успішні так і невдалі. Як бачите, ці два матчі, незважаючи на не найкращу гру дозволяю йому грати. Дуже сподіваюся, що він набере оптимальну форму.

– В неділю Великдень, де проводитиме це свято?

Дам хлопцям два дні вихідних. Сам поїду в Київ до родини, та привітаю свого друга Михайла Олександровича Пожеванова з днем народження, який святкує його 12 квітня. До речі й В’ячеслав Грозний також приїде його вітати.

Інформаційний відділ ФК “Говерла”

, , , , , , , , ,