В Ужгороді пройшли змаганнях із силового багатоборства серед школярів (Фото)

В Ужгороді проходить вже традиційна першість серед школярів із силового багатоборства, що включає підтягування на перекладині, жим штанги лежачи на рази, та армрестлінг. Причому, якщо в минулі роки в армрестлінгу змагались лише хлопці, то цьогоріч також і дівчата.

Як і в минулі роки, змагання проходять у два тури. Відбіркові (кущові) турніри проходять із 6-го по 9 квітня, фінал відбудеться 15 квітня у ЗОШ № 3.

Цікаво відзначити, що судять шкільні змагання наші чемпіони із паверліфтигу Євген Криса (майстер спорту), Єлизавета Рижак (майстер спорту міжнародного класу), майстер спорту міжнародного класу із сумо Євген Прозор (організатор спортивного клубу «Проспект»), секретар обласної федерації бодібілдингу і фітнесу Ростислав Теслович, а також переможець минулорічної першості  в жимі лежачи, а зараз вже й переможець першості України у цій вправі, Максим Лабінський.

Перший день, 6 квітня, в ЗОШ №5, на жаль, відзначився низькою конкуренцією. Наступний, що проходив у ЗОШ №7,  і де взяли участь команди господарів, ЗОШ №11 та угорської школи, вже порадував непідробним азартом учасників і запеклою боротьбою команд 7-ї та 11-ї шкіл. Перемогли тут господарі, а найкращі результати показали Лапа Петро (ЗОШ 7) у підтягуванні – 25 разів,  Кривка Крістіан (ЗОШ 11) вижав 50 кг штангу 52 рази, в армрестлінгу перемогли Немеш Тарас із команди господарів серед хлопців, та Митровка Крістіна (ЗОШ 11) серед дівчат.

8 квітня ЗОШ №15 приймала змаганя третього дня. Змагались команди ЗОШ № 15, ЗОШ № 12, ЗОШ №  6 та № 8.

Вже традіційно учасники почали із жиму штанги лежачи та підтягування на перекладині, і закічили армрестлінгом.

В жимі штанги лежачи переможцем із результатом 32 рази став Перестрібов Крістіан (ЗОШ 12).

У підтягуванні на перекладині переміг з результатом 25 разів Лазорик Олег (ЗОШ № 15). Він же став переможцем і в армрестлінгу. Серед дівчат кращою в боротьбі на руках стала Інгай Патакій із восьмої школи.

Всі призери отримали подарунки від партнерів турніру, фітнес-центрів «Вайпер» і «Фанат».

У загальноміському фіналі візьмуть участь команди-переможниці відбіркових турів, а також переможці і призери кожного туру в окремих вправах.

Команда-переможець вже традиційно отримає знаряддя для занять силовим спортом.

3

Ігор Баран, Закарпаття онлайн


, , ,