Грозний: Радий, що Хльобас добре увійшов у гру

Головний тренер “Говерли” В’ячеслав Грозний прокоментував переможний матч з “Олімпіком” (2:1).

“Олімпік” – команда дуже швидкісна, вона швидко перебудовується по ходу гри. Ми ретельно готувалися до матчу, переглянули багато матчів цієї команди. Втім, впевнений, вони і нас переглядали.

Я просив своїх підопічних добре контролювати м’яч і доставляти його як можна швидше в ударні зони. Туди, звідки ми могли б загрожувати воротам суперника.

Моменти були і у нас, і у “Олімпіка”. Донецька команда забила першою і повела в рахунку. Це змусило нас перебудуватися. Нам вдалося поліпшити контроль м’яча в середині поля. Я розумів, що нам необхідний швидкісний нападник, такий як Хльобас. Саме тому я випустив на поле його, а Фещука перевів на позицію правого нападника. Радий, що Хльобас добре увійшов у гру, що зміг забити.

Претензії до арбітра матчу? Після гри я подякував йому і сказав йому, що був не правий я, а в чомусь він. У грі були емоції. В якихось моментах матчу мені здавалося, що положення поза грою не було, і я про це сказав лайнсмену. Кожен з нас, тренерів, бачить гру під своїм кутом. Коли ти виграєш, то якісь помилки бачиш не так, як коли програєш. Але, головне, має бути взаємоповага”, – зазначив Грозний.

Футбол 1


, , , , , , , , ,