Ужгородський спортсмен з турніру зі швидкісного бадмінтону у Словаччині повернувся переможцем

На вихідні 28-29 березня в Словаччині успішно пройшов турнір із серії Speedminton Masters 2015. Змагання проходили в красивому місті Банська Бистриця (самі корінні жителі називають його серцем Словаччини).

Приймали спортсменів у новому тенісному центрі, в якому організатори розмістили дев’ять кортів. За 10 комплектів медалей виявили бажання боротися 110 учасників з 18 країн і організатори прогнозували матчі високого класу.

Україну на даному турнірі представляли Михайло Мандрик та Альона Затварська, якої, на жаль, не так пощастило, як Міші – у відкритій жіночій категорії їй не вдалося вийти з групи. Також українська пара не змогла пройти перше коло в категорії мікс – німець Патрік Шуселлер і словачка Нікола Барякова виявилися сильнішими.

Але всі невдачі повністю компенсував Михайло Мандрик. У чоловічій категорії він без проблем виходить з групи і через три кола у фіналі його зустрічає представник Швеції Мелькер Екберг, у якого, варто зазначити, якраз був день народження. І український спортсмен не залишився в боргу – три сети гарної гри і переможний волан були подаровані шведу.

З цим виграним турніром серії Speedminton Masters 2015 Михайло зміцнив свою позицію на першому місці в світовому рейтингу, пише “Спідмінтон”.


, , ,