В Ужгороді відбудеться міжнародний семінар під керівництвом засновника шидокан карате

22-24 травня 2015 року в Ужгороді відбудеться міжнародний семінар під керівництвом Йосідзі Соено (9 дан) — засновника шидокан карате (World Karate Association the Shidokan).

Приїзд Канчо Йосідзі Соено в Ужгород — це грандіозна подія не лише в межах міста. Це подія масштабного значення для всієї країни, адже Україну Канчо відвідає вперше. Це можливість для кожного освоїти витоки японського бойового мистецтва від самого засновника стилю, повідомляють організатори заходу..

Шидокан карате є послідовником таких напрямків бойових мистецтв як кіокушин карате, дзюдо і тайський бокс. Канчо Йосідзі Соено з 15 років займався бойовими мистецтвами під керівництвом свого батька Шозо Соено, а також був учнем Масутацу Оями (засновника кіокушинкай карате), згодом займався в майстрів тайського боксу в Бангкоку. Отримавши багатий досвід на турнірах з Карате і тайського боксу в 1979 році, Йосідзі Соено вирішує сформувати власний напрямок в єдиноборствах, давши йому назву Шидокан (в перекладі з японської «Школа Шляху Воїна»).

Організатор міжнародного семінару — Закарпатська обласна федерація Шидокан. До участі у семінарі запрошуються також спортсмени з інших бойових мистецтв, адже техніка Шидокан Карате є цікавою та корисною для багатьох повноконтактних бойових стилів.

До участі в семінарі запрошуються також спортсмени іноземних федерацій. Поважні гості семінару — бранч-президент Угорської федерації Шидокан (Hungarian Shidokan Karate Federation) Карате Атілла Кіш, 5 дан, бранч-президент Шидокан Чехії (Czech Republic ShiDoKan) — Мирослав Коневич, 3 дан та бранч-президент Шидокан в Україні Нодарі Цірікашвілі, 4 дан.

Для додаткової інформації та реєстрації в семінарі звертайтеся за номером 0508698336, а також відправляйте заявки на пошту — iryna.godynets@gmail.com

1796937_875433825832856_2301463175091795667_o


, , , , ,