Учасники нового сезону Прем’єр ліги – Говерла

Football.ua знайомить з учасниками нового сезону Прем’єр ліги України.

Говерла
Тренер: В’ячеслав Грозний

Запрошуючи в команду настільки досвідченого фахівця, Говерла хотіла домогтися прогресу і розвитку. Однак після першого цілком пристойного року ужгородці явно зіткнуться з проблемами у новому чемпіонаті. Говерлу покинуло величезна кількість виконавців, а представлений в останньому контрольному матчі напередодні старту чемпіонату склад явно поступається тому, що грав в минулому сезоні.

Тепер на здатності Грозного ще більше надій. Взагалі-то він любить оновлювати склад за рахунок постійних трансферів і запрошення іменитих новачків. Зараз Говерла буде робити ставку на молодь, сподіваючись на її здатність прогресувати. Грозний завжди говорив про бажання працювати з молодими виконавцями, але одна справа перспективні хлопці з найближчого резерву Динамо, Шахтаря чи Дніпра, а зовсім інше представники першої ліги або місцева молодь.

Шансів на великі успіхи ужгородці не мають, так що є можливість розвивати такий склад. Адже це також робота для тренера. А Грозний явно не вважається найгіршим в Україні по цій частині.

Зірка: Максим Шацьких

Якщо брати весняну частину сезону, то з оптимального складу у Говерли залишилося тільки три-чотири людини. Максим Шацьких навесні не завжди регулярно виходив на поле, але тепер його роль в команді значно зросте.

В попередньому варіанті складу Говерли навіть зі своїм досвідом Шацьких мало чим міг допомогти виконавцям до прикладу Кочіша, Шарпара, Нікулае, Фещука. Зараз в команді буде грати в основному необстріляна молодь, якій як раз і потрібна буде підтримка досвідчених гравців. Як і тренер Грозний, найбільш досвідчений гравець у складі команди Шацьких займеться не стільки прямими обов’язками, скільки функцією вихователя.

Молода надія: Руслан Степанюк

Степанюк добре себе проявив у складі алчевської Сталі в першій лізі, взимку В’ячеслав Грозний обіцяв йому велике майбутнє в Говерлі. Правда, показати себе відразу на новому рівні Степанюк не зумів, але тут причина в конкуренції. Виграти боротьбу у Кочіша, Шарпара, Ле Таллека хлопець без великого досвіду просто не зумів.

Зараз після відходу фактично всіх провідних виконавців Степанюк перетворюється в одну з головних надій команди в центрі поля в частині організації атак. 22-річний гравець отримає більше шансів показати свої найкращі якості, щоб довести, що аванси видавали йому не дарма.

Топ-новачок, проблемна позиція:

Щодо багатьох команд можна говорити, що їх головний новачок ще прийде до кінця серпня. Щодо Говерли це твердження найбільш доречно. Кілька молодих хлопців не першої популярності і парочка португало-бразильських імен – не найсильніше посилення, щоб когось тут вибирати. У контексті проблемної позиції, то по суті тільки щодо воротарської у В’ячеслава Грозного не може бути ніяких питань.

Оптимальний склад: Надь – Хомин, Глушицький, Акакпо, Ліма – Вечурко, Степанюк – Фещук, Герасимюк, Трухін – Шацьких.

Джерело