Уродженець Ужгорода виборов перемогу на турнірі зі швидкісного бадмінтону, здолавши титулованого чемпіона Європи

Упродовж 21-22 березня у Будапешті проходив відкритий турнір зі швидкісного бадмінтону ISBO Speedminton Hungarian Open 2015. Це вже сьомий за рахунком турнір у столиці Угорщини. Він традиційно збирає велику кількість учасників, цього ж року організатори нарахували 156 учасників з 10 країн.

Для українського спортсмена Михайла Мандрика турнір був знаменним в його спортивній кар’єрі – не рахуючи бронзи в парному розряді з Яном Щавніцкім (Словаччина), цього разу йому вдалося перемогти першу ракетку світу і титулованого чемпіона Європи 2014 Пера Хйалмарсона зі Швеції.

Шлях до фіналу для українця виявився не так вже легкий. Досить легко вигравши всі матчі в групі, молодому спортсмену належало виграти два непростих матчі, а після – півфінал, в якому його чекав ще один швед – Мелькер Екберг. У непростих і напружених трьох сетах уродженцю Ужгорода все-таки вдається контролювати ситуацію краще і ось він у фіналі на престижних змаганнях світової серії Speedminton Masters 2015.

Фінал видався видовищним і барвистим, гравці показували всю свою майстерність. Перший сет тривала дуже рівна боротьба, але заряд впевненості та бажання перемогти приносять українському спортсмену перемогу. Першу половину другого сету М. Мандрик програвав. У другій же половині навпаки – взяв ініціативу в свої руки і довів матч до логічного завершення.

З рахунком 16-14 у другому сеті він поставив ефектну крапку в щорічному турнірі ISBO Speedminton Hungarian Open.


, , ,